Za prvé není jasné, kdo se ujme trenérského žezla. Zdeněk Müller po dobrých rocích jen těžko stravuje kritiku, že i s dost slabým kádrem marně bojoval o předkolo play-off, ale tým v extralize zachránil. Zda ovšem chce zůstat, to Otakar Černý v rozhovoru neodtajnil. Spíše zdůraznil, že vedení opět podepíše smlouvu s kouči na jeden rok. Jde o to, s jakými.

Celé mužstvo se může hodně proměnit. Podle manažera by se měl vrátit Jan Srdínko z hostování ve Slovanu Bratislava, ovšem další posily neodtajnil. Spíše to, že spousta hráčů nemá smlouvu na další sezonu včetně Bělohlava, Hájka, Nádašdiho, Frolíka či Kally. „Podepsáno nemá většina obránců. A obrana byla letos slabší než útok,“ připouští Černý v rozhovoru a uznává, že i jediný hráč, jenž odešel z loňského kádru – tedy bek Martin Ševc, scházel hodně – hlavně při přesilovkách.

Podle zákulisních informací sice není vyloučeno razantní posílení obrany v čele s Františkem Kaberlem (který v Carolině moc nehraje) či dalšími bývalými obránci Kladna, o tom ale manažer nemluví.

Spíše hovoří o nové areně, jejíž plánovaná výstavba se zadrhla po porážce ODS v krajských volbách. Právě kraji vyčítá, že nové vedení kraje je největší brzdou zahájení výstavby. „Fakt je, že hrajeme extraligu na nejstarším zimním stadionu v republice. Víme, že je to pro nás obrovský handicap, co se dalšího rozvoje klubu týká. Ostatní nám hodně utíkají. Doufáme, že nám v tom město pomůže něco udělat a tohle zlepšit. Komfort pro diváky je špatný, současná hala neumožňuje další rozvoj klubu i v oblasti VIP a dalších služeb, které nemůže nabízet na odpovídající úrovni. Pokud bychom měli novou halu, zvedla by se i návštěvnost," říká Černý doslova.