„Čekal jsem, že nás přejedou víc, i když jsme cítili šanci," přiznal útočník Jakub Strnad s tím, že svoji roli hrála nezkušenost mladých hráčů. „Dopředu jsme se nechali unést a soupeř uměl protiútoky perfektně zakončit," tvrdil hokejový Rytíř, jenž v jediném vzájemném souboji základní části, který Čerti prohráli doma 7:15, v sestavě scházel.


První duel na černošickém hřišti prohrálo Kladno 4:7 a v druhém na stejném placu 9:12, přičemž domácí vedli už 10:3! „Pak polevili. Zřejmě si mysleli, že už nebudeme kousat," mínil Strnad, jehož tým nasadil ke stíhací jízdě, během které snížil až na 11:9! „Možná, kdybychom měli víc štěstí, tak jsme to dohnali. Bohužel tam byly jen nějaké tyčky. Alespoň jsme je trochu vylekali," řekl Strnad a přiznal, že využívali hokejové prvky, které soupeře rozčilovaly.

„Moc se jim nezdálo, že do nich jdeme na hraně faulů. Rozhodčí to nechávali, takže utkání bylo vyhecované," řekl nejlepší střelec série, jenž v obou zápasech zaznamenal celkem sedm gólů. „Mohlo tam toho padnout ještě víc," podotkl.


Čerti nejsou pouze první tým. Výborně se starají také o mládež. Hlavní kouč klubu Vladimír Kameš prozradil, že například mladší žáčky, kteří vyhráli divizi Západ, čeká příští týden na Moravě finálový turnaj o mistra republiky.

Starší žáci rovněž vedou divizní tabulku a junioři jsou v extralize čtvrtí, přičemž na druhého ztrácí pouze jeden bod.