Ten rozhodoval, poněvadž jméno autora gólu Jana Eberleho nebylo ani na jednom ze 172 kuponů!

Branka padla v čase 4:50, vítěz si tipl 4:11 a o dvě vteřiny byl lepší než Michal Nusl z Kladna (4:09).

„Šel jsem do toho s tím, že vyhraju!" se smíchem prohlásil majitel vstupenky a částečně ho zamrzelo, že nevěřil Honzovi Eberlemu, poněvadž mají ve stejný den narozeniny. „Asi jsem mu měl věřit, na druhou stranu jsem tušil, že by to mohlo být zbytečné, protože se mu v poslední době střelecky nedaří," uvedl a dodal, že spíš věřil hráčům z prvních dvou útoků.

Dvě vteřiny, které rozhodly, se zdají být v lidském životě zlomkem času. „Já tvrdím, že to je strašně dlouhá doba. Mnohdy rozhodují o životě. Proto se dá říct, že jsem vyhrál s přehledem," zlehčil svoji úvahu jeden ze zakládajících členů známé kapely Anopheles.

Na kladenský hokej chodí od svých čtrnácti patnácti let, tudíž na vlastní kůži prožíval nejslavnější éru kladenského hokeje. Dokonce ho sám zkoušel hrát. „Pak jsem ale začal jezdit do školy do Prahy, takže už na to nebyl čas," uvedl Pidrman. Tehdy mládežnické celky trénovaly v brzkých ranních hodinách.

Kapela Anopheles natočila před deseti lety původní hymnu klubu. V době, kdy do klubu vstoupil Jaromír Jágr, chtěl, aby se v textu objevily rytířské vlastnosti jako bojovnost či čest. Proto loni vznikla nová verze.

Vokály zazpívali sami hokejisté. „Nevím o nikom, komu by na cédéčku zpívali olympijský vítěz, mistr světa a vítěz Stanley Cupu. To si myslím nemá nikdo," usmíval se a prozradil, že když hráli s kapelou mimo Kladno, tak první bylo, že se místní ptali na hokej.
Hráči mu tehdy jako dárek dali malý dresík s rokem jeho narození – 59. „Ve středu jsem byl na hokeji a zjistil jsem, že ho nosí Tomáš Horna, přitom podle mne míval 54," naoko se zlobil vítěz naší soutěže.