Další nezdar, na Přerov letos Kladno neumí

Kladno – Před reprezentační přestávkou se hokejoví Rytíři přesvědčili o formě moravských soupeřů. Po porážce v Třebíči padli i v neděli doma s Přerovem. S tím prohráli už potřetí v sezoně, když pokazili první třetinu a ve zbytku duelu už přes velký tlak dokázali jen korigovat na konečných 2:3. Přerov na rozdíl od Kladna odehrál skvělý víkend (vyhrál i ve Vsetíně) a je za ním už jen o bod.

10.12.2017

WSM liga: Kladno - Přerov. Foto: Jiří Nagy

Těžké direkty museli skousnout Kladeňáci v první třetině. Během 39 vteřin inkasovali hned dva góly, když prostupná obrana nepomohla Kopřivovi a ten jí také ne. Prosadili se ex-slávista Doležal a pak i mladičký Plášek jr.. A když za pár vteřin Machač tečí snížil, vydržela radost Rytířům jen šest minut. To opět nejistého Kopřivu notně zaskočil Kratochvil, ale trenéři nechali matadora v bráně a ten už ve zbytku utkání tolik práce neměl.

Kladenští od druhé části hodně přidali, měli spoustu šancí a na rozdíl od soka i přesilovek. Jenže jejich využívání zůstává malérem. Zaujalo sólo juniora Vildumetze, kterému se od počátku dařilo, ale tuhle šanci nezvládl. Když pak M. Hořava konečně snížil, padl jeho gól po příliš brzkém písknutí rozhodčích. Rytíře vrátil do hry až dorážející Redlich, který pobavil publikum už předtím tvrdým hitem na Palu.

Ve třetím dějství se domácí vytrvale snažili urputně bránícího soka dotáhnout. Největší možnosti Vildumetze a Kloze však lapil Šimboch, který obstál i v nejdrtivějším tlaku bílomodrých. Ten gradoval v závěru při současném vyloučení Paly a brankáře Šimbocha. Rytíři bušili na vrata přerovského hrdiny večera marně a hosté si odvezli tři body.

Asistent trenéra Kladna Pavel Patera byl přesto s výkonem svých svěřenců spokojen. „Dostali jsme nešťastné góly, ale musím tým pochválit. Od druhé třetiny ukázal charakter, šel si za vyrovnáním, jenže zradila nás koncovka. Přesto dvě třetiny byly velmi dobré, šli jsme agresivně do brány, hráli přímočaře. Bohužel to tam nepadlo,“ litoval pouze Patera a pochvalu našel i pro debutujícího mladého útočníka Tomáše Vildumetze. „Jeho výkon se mi moc líbil a od pondělka s námi půjde do přípravy,“ dodal Patera.

Hostující asistent Petr Dočkal přiznal, že po sobotní výhře ve Vsetíně měl Přerov problémy se sestavou, navíc po problémech dorazil do Kladna pozdě. „Paradoxně jsme vytěžili v první třetině z minima náskok 3:1 a hráli jsme, jak jsme chtěli. Ve druhé části se do nás Kladno začalo tlačit, snížilo a v poslední i díky přesilovkám mělo tlak a velké šancí. My ale bojovali jako tým, podržel nás výborný gólman Šimboch a jsme rádi za tři body."

Rytíři Kladno – Zubr Přerov 2:3 (1:3, 1:0, 0:0). Branky a nahrávky: 7. Machač (Kehar), 31. Redlich (Repe, Pekr) – 6. T. Doležal (Šlahař, Malina), 7. Plášek (Čáp), 15. Š. Kratochvíl (Navrátil). Rozhodčí: Zubzanda, Valenta – Malý, Šimán. Vyloučení: 2:8, bez využití. Diváků: 1682.

Kladno: Kopřiva – Štindl, Kehar, Hořava, Repe, Štich, Matula – Pekr, Kubík, Strnad – Tůma, Kloz, Bláha – Vildumetz, Machač, Hořava – Kružík, Kaut, Redlich.

Přerov: Šimboch – Chmelíř, Malina, Čáp, Zbořil, Pala, Běhal – T. Doležal, T. Sýkora, Šlahař – Gago, Pšurný, Plášek – Goiš, Popelka, Kovařík – M. Kratochvíl, Š. Kratochvíl, Navrátil.

10.12.2017 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Management - Představitelé samosprávy Tajemník/tajemnice. 25 000 Kč Představitelé samosprávy Tajemník/tajemnice. Požadované vzdělání: bakalářské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Uchazeč/ka podá písemnou přihlášku, včetně požadovaných dokladů, do 31.10.2018 na podatelně MěÚ Unhošť nebo poštou - viz http://www.muunhost.cz/. U přihlášek je důležité datum doručení, nikoliv poslání., , Nabízíme: stravenky, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění.. Pracoviště: Město unhošť, Václavské nám., č.p. 44, 273 51 Unhošť. Informace: Vlasta Káňová, +420 312 679 055. Stavebnictví - Stavebnictví Stavební údržbáři budov 15 200 Kč Stavební údržbáři budov Stavební údržbáři budov. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15200 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Praxe v oboru vítána.. Pracoviště: Torina cz, s.r.o., pracoviště velvary, 273 24 Velvary. Informace: Oleksij Koval, +420 776 383 333. Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 13 500 Kč Dělníci v oblasti výstavby budov Dělníci na stavbách - dokončovací práce. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: HPP na 3 měsíce., , Fyzicky náročná práce ve velmi prašném prostředí. Praxe na stavbách výhodou. Práce dle potřeby i o víkendech., , Výpis z RT., , Prosíme o prvotní telefonický kontakt pro domluvu osobní schůzky.. Pracoviště: Andriy debych - zlonice, Komenského, č.p. 576, 273 71 Zlonice. Informace: Andriy Debych, +420 608 815 238. Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 15 500 Kč Pomocní kuchaři Pomocná síla v kuchyni. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Stálá ranní směna, zdravotní průkaz., , Praxe ve stravovacím provoze výhodou., , Pracovní doba: 6:30 - 15:00 hod., , Nástup dohodou.. Pracoviště: Domov mládeže - 5. května, 5. května, č.p. 1870, 272 01 Kladno 1. Informace: Miroslav Janák, +420 602 610 872.

Tereza „ Vepřoun“ Dvořáková (Hakim gym)  X  Alena Hladíková (KTSO Praha) // Noc válečníků 10 završila 5 let existence tohoto úspěšného kladenského festivalu bojových umění v režii Pavla Hakima Majera

Tereza "Vepřoun" Dvořáková: S holkama si jdeme po krku!

MČR juniorů a dorostu v atletice se borcům AC Tepo povedlo. Matěj Krsek zářil

Na skalp Masláka velký talent Krsek ještě nemyslí

Reforma obrany: Šik zastavil kladenskou sérii

Litoměřice - Jedním ze symbolů Pražského jara v roce 1968 byl ekonom Ota Šik. Chlapík stejného jména zreformoval ve středu kladenské Rytíře, protože jim vstřelil dvě branky a otočil tak skóre ve prospěch Litoměřic na 3:2. Kališníci tak zapomněli na dvě předešlé prohry, naopak Kladno po pěti úspěších v řadě nemá ani bod.

Žáci SK proti pražským „S“. Slavii jednou porazili!

Kladno – Díky nejvyšším soutěžím žákovských týmů přijeli do Kladna fotbalisté Sparty i Slavie! Starší žáci SK Kladno nestačili na soupeře z Letné. Patnáctka prohrála 1:3 a čtrnáctka 0:4. Veselejší už to bylo u mladších žáků. Třináctka sice prohrála se Slavii těsně 7:8, ale žáci do dvanácti let dokázali soupeře z Edenu porazit 5:3! Dorosty hrály na hřišti v Benešově. Starší dorost prohrál na penalty, mladší vyhrál 5:1.