Jak se vám daří v dresu berounských Medvědů?

Beroun je pro mě takovou záchrannou stanicí. Byl jsem na tom hodně špatně, když jsem z Kladna odcházel. Nejen herně, ale hlavně psychicky jsem byl na dně. Přivítal jsem, že mi dal Beroun šanci. Chovají se tady ke mně slušně, snažím se jim to vrátit na ledě.

Dobře, ale jak to jde? Podle bilance tři góly a pět nahrávek v jedenácti zápasech solidně, ne?

Dostávám se víc do hry než v Kladně, ale důležité je, abych se prosazoval i bodově. To tady ode mě očekávají. Takže by to mohlo být lepší.

Hrajete i o návrat do Kladna, je to hlavní motivace?

Samozřejmě, to je můj hlavní cíl. Teď nemůžu hrát na střídavý start, protože už mi zbývá jenom jeden zápas. Jakmile bych nastoupil za Kladno, už bych nemohl kluby střídat. Proto jsem teď několik utkání nehrál, i když měli marodku. Ale hraji i o smlouvu, která mi po sezoně v Kladně končí. Vrátit se sem je pro mě prioritou.

Beroun byl v první lize v podobné situaci jako Kladno v extralize, i když vzhledem k tomu, že play-off tam bude hrát dvanáct týmů, je jeho pozice hlavně po posledních dobrých výsledcích nadějnější?

Teď jsme odehráli zápasy, které hodně ukázaly. Benátky, Havířov a Vrchlabí (Beroun vyhrál pětkrát v řadě – poz. red.), to jsou soupeři, kteří jsou blízko kolem nás, ale ten boj pravdy jsme zvládli. Sezona se tak snad zlomí tím správným směrem.