Nicméně pozor, maska není pouze výtvorem aVALa! Do soutěže se s ním zapojil i jeden Kladeňák tělem i duší, dlouholetý osrdečník poldovský – Tomáš Kučera.

Je spíš známý pod přezdívkou Dobrota, byť zase tak moc hodný není a s aVALem se seznámil už před sedmi lety. „Známe se možná dokonce ještě déle, od doby, kdy nás Liberec vyřadil v baráži z extraligy. Ale víc se bavíme od jednoho ze srazů všech fanoušků z republiky, jichž se pravidelně zúčastňuji. Tehdy to bylo v Budějovicích,“ vzpomíná Dobrota, který na rozdíl od Ultras v pohodě vychází téměř se všemi ostatními příznivci.

A aVALa vlastně na myšlenku zúčastnit se soutěže v Kladně přivedl. „Já hlavně věděl, že je šikovný, že už navrhl masky Hamerlíkovi i Pincovi, a on zase nevěděl o soutěži. Pak jsme se do toho pustili tak nějak společně. Pomohl jsem hlavně s kladenskými věcmi,“ říká Dobrota, který měl prsty třeba v číslech, která masku zdobí.

Polovinu si jich vybral sám gólman Chábera a nezapomněl přitom na Paterovu desítku, pětku L. Procházky, 22 Jirky Drtiny, 7 Milana Tomana, 19 Jirky Kuchlera a z nepochopitelných důvodů si přidal i číslo 68 :)

Pardon, tam šlo vlastně o Jaromíra Jágra, to je přece jen majitel klubu.

Další čísla navrhoval Dobrota a týkají se kladenské historie, byť tam nešla dát všechna.11 – slavný kapitán Poldi i repre František Pospíšil, 12. František Kaberle st., 3 - Otakar Vejvda st. 7 – Eduard Novák, 6 – Milan Nový a 8 – Luboš Bauer. „Já jsem chtěl Standu Bacílka, ale nějak to nevyšlo, stejně jako krteček, což je podle mě také symbol Kladna,“ dodal Tomáš Kučera, který si výhru, posezení s Janem Cháberou, hodlá vybral společně s aVALem.