„Jeli jsme tam jednoznačně pro tři body. Naše hra nebyla špatná, na jeden gól se však nedá vyhrát," poznamenal po porážce 1:2 kouč hostů Jan Novotný.

Brankou centra třetího útoku Křepelky jeho mužstvo vedlo, to však bylo ze strany Buldoků vše. Domácí posléze zápas rozhodli v přesilovce pět na tři.

Na sever Čech odjeli Buldoci s brankářskou trojkou Škubalem, pro kterého to byl první zápas v řisutském dresu. V premiéře inkasoval laciný gól na 1:1 po nahození kotouče na branku. Dosunul se dvacet čísel za čáru.

Jeho spoluhráči měli zejména ve druhé třetině dostatek možností gólmanovo zaváhání napravit a dovést utkání do vítězného konce, jejich nemoc – koncovka, se však po náznaku zlepšení v utkání se Sokolovem (6:2), nevymanila z stavu nemocných.

Novotného mrzí v první řadě slabá potence druhé pětky, která vstřelila v posledních dvou utkáních pouze jednu branku.

„To je od hráčů, kteří hrají přesilovky strašně málo. Opory by měly rozhodovat zápasy," prohlásil.

Řisuty vyjma gólmanů Schwambergera a Dlouhého neměly k dispozici ani Scherzla, Babického (v pondělí by měli začít s tréninkem) a J. Hlusičku.  Podle trenéra v absencích problém nebyl.

„Mimo brankáře jsme hráli ve stejné sestavě jako ve středu. „Když jsme porazili Sokolov, tak nebyl důvod něco měnit," uvedl Novotný.

V sobotu čeká Buldoky domácí derby s Kobrou.