Minimálně tři patří do základního kádru, dva už ale v pondělí trénovali. Obránce Ivan Majeský i útočník Michal Dragoun v neděli scházeli kvůli střevním problémům, na úterní duel v 02 areně jsou však už nachystáni. Naopak Martin Látal zraněný v domácím střetu s Litvínovem ještě zdráv není. "Zda budou hrát Majeský s Dragounem, to si nechám zatím pro sebe," usmál se trenér Zdeněk Vojta.

Naopak netajil, kdo dostane v případě absence Jaromíra Jágra šanci v prvním útoku s Plekancem a Tlustým, kam v neděli nečekaně naskočila letní posila David Kuchejda. Překvapivě pro to, že původem budějovický štírek zatím mnoho prostoru nedostával.

"David hrál s kluky moc dobře, není důvod něco měnit," míní Vojta, který se na utkání těší a případný start Jaromíra Jágra ho nechává poměrně klidným. "Jenom Jarda ví, jak mu je a zda do toho nakonec půjde. Hokej je ale týmový sport a my se musíme pokusit uspět i bez něj jako v neděli. To máte jako v oslabení, tam také mužstvo vždycky víc bojuje. A když není Jarda, oslabení to pro nás je veliké," usmál se trenér Rytířů.