Hokejové Kladno zakončilo uplynulou sezonu úspěšně zvládnutou baráží proti Zlínu a v tomto týdnu odstartovalo přípravu na další ročník. Oficiální tečku za sezonou 2022/2023 udělá ale teprve středeční aukce dresů a setkání s fanoušky.

Rytíři se budou svým příznivcům od 19 hodin podepisovat v nově otevřeném fitness centru v kladenském nákupním centru OAZA. Autogramy by měli rozdávat brankář Adam Brízgala, obránci Jakub Babka, Ondřej Slováček, Václav Veber a Jiří Ticháček a útočníci Matěj Beran, Ondřej Bláha, Matyáš Filip, Antonín Melka, Albert Michnáč, Martin Procházka a Jaromír Pytlík. Chybět nebudou ani nové posily Karel Klikorka a Jakub Strnad.

Hokejisté Kladna porazili Zlín i ve čtvrtém barážovém utkání a zajistili si extraligu i pro další ročník.
Los extraligy je znám. Kladno čekají hokejem napěchované Vánoce

Po hodinové autogramiádě se hráči přesunou do partnerského kasina, kde se budou dražit hrané bílé dresy z ročníku 2022/2023. Výtěžek z charitativní aukce poputuje na konto klubové nadace Knights Foundation a Rytíři doufají, že minimálně vyrovná loňskou částku 147 tisíc korun. Fanoušci se tehdy nejvíce přetahovali o dres legendárního Jaromíra Jágra, za nějž nakonec vítěz vyplatil neuvěřitelných 55 500 korun.

Na akci v kladenském nákupním centru by se vedle kladenských Rytířů měli objevit také zápasníci MMA v čele se slavným Patrikem Kinclem. Půjde tak o jednu z vůbec prvních možností potkat tohoto skvělého fightera po jeho očekávaném souboji s Karlosem Vémolou, který se uskuteční v sobotu v pražské O2 areně.

Vedle setkání se známými sportovci a účasti v aukci si fanoušci budou moci odnést domů také speciální trofej podepsanou Jaromírem Jágrem, o níž se bude hrát v pokerovém turnaji. Celý program odstartuje v Oaze už ve 14 hodin, program kladenských hokejistů pak odstartuje v 19 hodin autogramiádou.