Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Pouť za triumfem pokazila Plzeň

Drážďany, Kladno – Před závěrečným vystoupením na Eislöwen Cupu 2010 v Drážďanech, měli hokejisté Kladna šanci získat nejvyšší pocty. Stačilo jim k tomu porazit Plzeň. Třeba jen po nájezdech.

22.8.2010 9

Ilustrační foto.Foto:

Kladenští však obhájci trofeje podlehli v základní hrací době a skončili celkově třetí Letošní primát se zásluhou Mnichova stěhuje do Bavorska. Vítězové podlehli pouze Kladnu!

„Byla to pro nás užitečná konfrontace se soupeři, kteří hrají úplně jinak. Myslím, že turnaj mohu hodnotit spíš pozitivně,“ uvedl trenér Otakar Vejvoda, jehož svěřenci, stejně jako Plzeň, odehráli ve čtyřech dnech čtyři utkání. „Překvapilo mě, jak se s tím hráči dobře fyzicky vyrovnali. Přistoupili k tomu perfektně,“ uvedl kouč, jenž nehleděl na hru týmu jako celku, jednoznačně víc ho zajímaly individuální výkony.

Ve svém úvodním vystoupení proti domácím hokejistům byli Kladenští po dvě třetiny lepším celkem. Vedli 2:0 (Valský, Patera), v poslední třetině to však byli oni, kdo musel dotahovat. Nájezdy zařídila branka Bělohlava v přesilové hře. V penaltovém rozstřelu domácí vždy uspěli, zatímco Kalla a Stieler ne. „Měli jsme obrovské množství šancí a nakonec jsme málem prohráli už v základní hrací době,“ prohlásil Vejvoda.

Ve druhém utkání nastoupilo Kladno proti celku nejvyšší soutěže našich západních sousedů – EHC München. Sice inkasovalo jako první v 18. minutě z hole Webba, ale za chviličku vyrovnal mladý Melka.

Na rozhodnutí se čekalo do závěrečné desetiminutovky, kdy bojovnější Kladno obráncem Mrázkem rozhodlo. Bylo to při dvojnásobné početní výhodě. Vítěze skvěle držel brankář Cikánek a také zhruba třicítka fanoušků, kteří vážili cestu do SRN. „Myslím, že měli velký podíl na naší výhře, byli dobří,“ pochválil fanoušky Vejvoda.

V posledním utkání s Plzní nechali trenéři odpočívat Pateru, Bělohlava, Procházku a také zraněné Tomana s Kotrlou. Kladno podlehlo 0:3. Všechny branky obdrželo ve druhé polovině utkání. „Bylo to ale vyrovnané utkání, které mělo náboj,“ konstatoval Vejvoda.

Eislöwen Cup 2010

Dresdner Eislöwen - Kladno 4:3 sn (0:2, 2:0, 1:1). Branky: Firsanov, Jarrett, Žůrek, nájezd Mücke - Valský, Patera, Bělohlav. Vyloučení: 8:7, využití: 1:2. Diváci: 890.

EHC München - Kladno 1:2 (1:1, 0:0, 0:1). Branky: Webb - Melka, Mrázek. Vyloučení: 9:9, navíc Kotrla a Mnacjan 10 min., využití: 0:1. Diváci: 101.

Kladno – Plzeň 0:3 (0:0, 0:1, 0:2). Branky: Slaney, Herman, Kovář. Vyloučení: 6:9, bez využití. Diváků: 267.

Další výsledky: Plzeň – München 2:7, Plzeň – Dresdner 4:2, München – Dresdner 3:0.
1. München⋌ 3 2 0 0 1 11:4 6
2. Plzeň ⋌ 3 2 0 0 1 9:9 6
3. Kladno ⋌ 3 1 0 1 1 5:8 4
4. Dresdner ⋌ 3 0 1 0 2 6:10 2

22.8.2010 VSTUP DO DISKUSE 9

Kladno volejbal cz - Jihostroj České Budějovice 3:2, 5. finále Extraliga volejbalu (stav 2:3), Kladno, 23. 4. 2017

Vypukne modrobílé peklo?

Volby ve Velvarech, Luníkově a Slaném
55

Je dobojováno. Volební komise nyní sčítají hlasy

Na Trutnov se Švihálkem

Kladno – První čtvrtinu základní části II. ligy zakončí hokejisté Řisut v sobotu domácím zápasem s Trutnovem (18.00). Svěřenci trenérů Martina Procházky a Martina Kašáka po deseti kolech uzavírají tabulku, přičemž vstřelili nejméně branek a nejvíc jich obdrželi!

AKTUALIZUJEME

OBRAZEM: Volby do poslanecké sněmovny jsou v plném proudu

Kladensko - Volební místnosti otevřely ve 14 hodin. První voliči míří k volebním urnám. Kladenský deník přináší fotoreportáž z jednotlivých okrsků v regionu.

Právě jsme se narodili

Kladno, Slaný /ANKETA, FOTOGALERIE/ - V uplynulém 42. týdnu roku 2017 se v kladenské a slánské porodnici narodili další noví občánci. Šťastným rodičům blahopřejeme a miminkům přejeme hodně štěstí na dlouhou cestu životem.

S fanoušky i proti Skrbkovi. Duel Kladna na Lapači slibuje atraktivitu

Kladno – Po deseti letech se představí hokejisté Kladna na půdě Vsetína. Souboj šestinásobných mistrů republiky se hraje v sobotu v 17:30 a zatímco Kladenský deník vysílá do boje tradičně i svého redaktora, aby pro čtenáře zuřivou bitvu v třaskavém prostředí haly na Lapači sledoval a popsal, svá želízka pošlou směr Valašsko také fanoušci, jichž se chystá několik desítek.