„O dalších posilách stále jednáme, z příchodu Drtiny mám samozřejmě velmi dobrý pocit, vždyť loni patřil mezi nejlepší beky Slavie,“ řekl ředitel klubu Milan Volf.

Ten také potvrdil, že mužstvo dál povedou trenéři Otakar Vejvoda a Petr Kasík.

Volf údajně jedná s brankářem Adamem Svobodou, který měl v posledních letech trochu smůly. Povedlo se mu udržet Pavla Pateru, přestože kapitánovi Kladna předhodily Karlovy Vary lukrativní kontrakt na tři roky. Na tři roky Patera smlouvu podepsal, ale Kladnu.

Naopak jeho parťáci Martin Procházka a František Kaberle, kteří neměli tak dobrou sezonu a Procházka dokonce velmi špatnou, smlouvy ještě nepodepsali. „Zatím jsme se nedomluvili, ale komunikujeme. Těsně před podpisem je smlouva s Kamešem,“ doplnil Milan Volf.

Podle něj nebudou na pondělním tréninku čtyři hráči z minulého kádru – smlouva skončila Trončinskému (údajně jde do Liberece), vedení ji pak ukončilo Frolíkovi, Mudrochovi a Dlouhému.

V pondělí dopoledne se tak na zimním stadionu sejde tato sestava: brankář Cikánek, obránci Drtina, Šmach, L. Procházka, Mrázek a Toman a útočníci Eberle, Patera, Valský, Kalla, Bílek, Stieler, Kuchler, Bělohlav, Diviš a Melka.