HC Důl Kladno – SKP Beroun 2:3 (1:1, 0:2, 1:0). Domácí začali obrovským náporem a již po deseti vteřinách musel Hrubeš likvidovat první vyloženou šanci. Z místy až drtivého tlaku vytěžili Kladenští přesilovkovou vedoucí branku. SKP našel recept na obranu domácích až v závěru třetiny, kdy Malečkem vyrovnal. I ve druhé části pokračoval nápor domácího týmu. Gólman Hrubeš, ale odolal, a tak se v polovině utkání po přečíslení prosadili hosté. Ještě hůře pro domácí bylo ve 35. minutě, kdy si Jakub Ksandr blafákem vychutnal gólmana. Domácí na lavičce mocně hnal do útoku zraněný Kameš, ti ale pouze Karasem snížili na konečných 2:3. Branky: Koubek, Karas - Maleček, Brodan, Jakub Ksandr.

Žebrák – Žilina 8:0 (1:0, 7:0). Zápas na otevřeném hřišti přináší riziko v podobě počasí. Na hořovickém stadionu sněžilo tak hustě, že soupeři po vzájemné dohodě ukončili utkání po druhé třetině. Kotouč se v závějích sněhu ztrácel a pokud se objevil, tak to bylo vždy v žilinské svatyni. Výsledek zůstává v platnosti. Branky: Foltýn 2, Jícha 2, Urban, Heger, Bělský, Ungr. Vyloučení: 0:4.

1. SKP Beroun 6 5 0 1 21:15 10
2. HC Lány 6 4 1 1 38:19 9
3. Spartak Žebrák 6 3 1 2 30:24 7
4. HC Důl Kladno 7 3 0 4 26:32 6
5. Velc Žilina 7 0 0 7 19:44 0

Cerhovice – Obecnice 5:3 (3:0, 2:1, 0:2). Branky: Kočí 2, Vaněk, Šmerda, Machálek – Větrovský, Tylich, T. Střeska.
Hořovice – HK Příbram A 6:3 (1:1, 3:0, 2:2). Branky: Hoch 2, Čech, Krejzlar, Lébr, Daněk – Abrhám st. 2, Charvát.

1. HK 99 Příbram A 7 6 0 1 40:20 12
2. Spartak Hořovice 5 4 0 1 27:14 8
3. HK 99 Příbram B 6 2 0 4 21:21 4
4. Slavoj Obecnice 6 2 0 4 18:25 4
5. Sokol Cerhovice 6 1 0 5 16:42 2