Kapacita sektoru určeného pro Kladeňáky je 140 míst, cena vstupenky činí 100 korun. .

Pokud byste chtěli s fanklubem cestovat, objednávky posílejte na e-mailovou adresu gimax@seznam.cz 

Uzávěrka objednávek je už ve středu 3. října ve 12:00! "Poté ohlásíme zlínskému klubu přesný počet požadovaných vstupenek, které také před utkáním vyzvedneme a rozdáme dotyčným. Předplacení vstupenek prosíme ve středu po utkání s Třincem ve fanklubáckém kutlochu na stadionu. Kdo se nedostaví nebo je někde z daleka, nechť se domluví na individuálním postupu na tomtéž mailu," sdělil Jaroslav Zelenka z kladenského fanklubu.

Dodal, že žádné pozdější doobjednávky a reklamace nebude fanklub brát v potaz. "Pokud to někomu nakonec nevyjde nebo si to rozmyslí (jedno z jakýchokoliv důvodů), nedá se nic dělat, vstupenku má prostě objednanou a budeme vyžadovat, aby jí zaplatil," doplnil Zelenka.

Dále je možnost se hlásit již na utkání Plzeň - Kladno ve čtvrtek 11. října. Do Plzně se pojede autobusem, odjezd je v 16 hodin od ZS, předpokládaná cena 250,-/300 korun. Objednávky taktéž na gimax@seznam.cz.

Kapacita kladenského sektoru je 130 míst, vstupenky stojí 130 korun. Ti, kteří pocestují s fanklubem autobusem, mají vstupenku zajištěnou a v ceně zájezdu. Pro cestující individuálně platí totéž co do Zlína (a na výjezdy předchozí) - upřednostněni budou ti, kdož zaplatí vstupenky předem.

Info budeme postupně upřesňovat. Sledujte stránky www.fanklubpoldikladno.cz.