Důl po první třetině vedl na ledě Cerhovic o tři branky. Ve druhé se však domácí vrátili do utkání a před závěrečnou dvacetiminutovkou prohrávali jen o gól. Ve třetí části pak byla k vidění doslova gólová přetahovaná. Cerhovice nakonec tři vteřiny před koncem rozhodly.

„Měli jsme dát v první třetině šest branek a byl by klid. Od druhé domácí dohrávali souboje a my jsme začali oplácet. Do konce utkání jsme v podstatě hráli stále v oslabení. Máme tři hráče vyloučené do konce utkání a také nějaká zranění. Do hokeje dělám od šedesátých let, avšak to, co s námi prováděli rozhodčí, jsem ještě nezažil. Neměřili stejným metrem,“ čertil se ještě čtyři dny po utkání trenér Dolu František Dykast s tím, že i vinou bitky trval zápas tři hodiny a deset minut!

Lány vyhrávaly v Berouně ve 3. minutě 2:0, za pět minut to ale bylo 2:2. Rebeka ještě do konce třetiny vrátil vedení na stranu hostů, kteří ve třetí části vedli už 7:2. Jasné vedení ale Lánské ukolébalo a během sedmi minut nechali soupeře nastřílet tři branky. Drama však nepřipustili. „Od faulu na Honzu Kestnera jsme vypadli z tempa, přesto jsme závěr zvládli v klidu,“ konstatoval trenér Lánů František Hamouz.

Cerhovice – Kladno 7:6 (0:3, 3:1, 4:2, Kočí 3, Vyleta, Klečka, Špinka, Křížek – Štechmiller 3, Chýský, Michálek, Pokorný), SKP Beroun – Lány 5:7 (2:3, 0:2, 3:2, Ksandr Jakub, Eliášek, Hipča, Rendla, Znamenáček - Rebeka 2, Michl 2, Štross P., Fišer, Kestner), Žebrák – Příbram 2:5 (1:2, 1:2, 0:1), Hořovice B – Obecnice odloženo. Dohrávka: Hořovice B - SKP Beroun 18:5.