První přijde na řadu Brno, kde bude asi nejvíc fandů, Rondo bývá pravidelně vyprodáno. Kladno tady hraje v pátek 7. ledna a fanoušci pocestují buď individuálně vlakem nebo auty.Informacese zájemci dozví průběžně nana diskusním fóru stránek FanklubuZDE.

Do Litvínova i Mladé Boleslavi se pojede autobusem. V neděli 9. ledna hostuje Kladno v Litvínově, kde se mu dařívá, ale letos má s Chemiky mizivou bilanci. Odjezd je v 15.45 hodin od zimního stadionu v Kladně, po domluvě je možnost nástupu cestou (Rozdělov, Smečno, Slaný, Louny…). Přepokládaná cena včetně vstupenky je 150 korun (pro členy fanklubu) nebo 200 korun pro nečleny. Uzávěrka přihlášek je v sobotu 8. ledna do12 hodin.

Zřejmě nejdůležitější souboj ze zmíněné trojice odehraje HC Vagnerplast příští pátek 14. ledna v Mladé Boleslavi.Odjezd je v 15.30 hodin, po domluvě je opět možnost nástupu cestou (Buštěhrad, Lidice, Praha - Dejvická, Černý most). Přepokládaná cena je stejná jako do Litvínova - 150/200 korun.Uzávěrka přihlášek je ve středu 12. ledna do půlnoci.

Aby se vyjelo musí být vždy do uzávěrky závazně přihlášeno alespoň 30 lidí.

Přihlášky prosí vedení Fanklubu HC Poldico nejdříve formou SMS na: 605 216 028, 608 481 451 nebo mailem na: zeli@c-mail.cz.