V Kladně se sešlo několik stovek diváků a ti vytvořili velmi dobrou atmosféru. Chlubna poslal Čechy bleskově do vedení, ale Finové hráli také dobře a skóre se jim povedlo otočit, když domácí zazdili dlouhou přesilovku pět na tři. 

V závěru ale Češi sehráli výbornou power play a Chlubna dotlačil kotouč za finského gólmana. 

V nájezdech se ukázalo stejně jako o den dříve ve Slaném, že oba celky mají na tuhle dovednostní soutěž skvělé typy. Češi proměnili první tři a radovali se z výhry 3:2. Rozhodující byl přiznán chlapíkovi se zajímavým jménem - Ivan Ivan.

Ceny nejlepším hráčům zápasu - Chlubnovi a Väyrinenovi, předal legendární útočník Milan Nový. 

Češi tak proti silnému finskému výběru o víkendu obstáli na výbornou. Ve Slaném v pátek vyhráli 1:0, v sobotu sice podlehli, ale až po nájezdech 3:4 a v neděli vyhráli 3:2 také po nájezdech. 

Trenéři, mezi nimiž byl i kladenský Libor Procházka, tak mohli být spokojeni. 

ČESKO – FINSKO 3:2 po nájezdech (1:0, 0:1, 1:1 – 0:0)

Branky a nahrávky: 1. Chlubna (Vacík, Baláž), 60. Chlubna (Gut, Novák), rozh. nájezd Ivan – 32. Suni (Järventie, Mäenpää), 48. Niemi (J. Määttä, Sorvali). Rozhodčí: Bejček – Lhotský, Ganger. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. Střely na branku: 30:30. Nejlepší hráči: Tomáš Chlubna – Max Väyrynen. 

Česko: Bednář – Baláž, Vacík, Hampl, Bláha, Naar, Hrádek, Svach, Malák – Chlubna, Gut, Novák – Macháček, Ivan, Matěj – Meluzín, Vrhel, Puczek – Cikhart, Handl, Koláček. Trenéři: Beran, Procházka a Skuhrovec. 

Finsko: Väyrynen – Pärssinen, Paaso, Koskela, R. Määttä, Sorvali, Jurmo, Grönlund – Suni, Mäenpää, Järventie – Korkalainen, Seppälä, Niemi – Liukas, J. Määttä, Hölsömäki – Myllyaho, Uusikartano, Korpialho. Trenér: Laine.