Vzhledem k tomu, že ani áčko do extraligy nepostoupilo, má řada jeho svěřenců velkou naději si příští rok zahrát za muže. Zajíc už šanci dostal letos, přičichli také Miura, Kružík či Hajný. Šanci dostanou i další.

I Slavia má ale talenty, zejména Andres s mladším bratrem hráče Caroliny Nestrašilem. Právě oni přispěli velkou měrou k obratu v sobotním utkání, do něhož měli Rytíři výborný vstup a brzy vedli 2:0. „Měli jsme to správně rozehrané a bohužel jsme zápas po vlastních chybách ztratili," litoval Petr Tatíček obratu na 2:6 a nejvíc ho mrzela branka na 2:2 těsně před koncem první části.
Zápas byl dlouho vyrovnaný a Slavia ho otočila až v závěru.

V neděli šli Pražané do vedení před polovinou utkání a pak si dobře náskok pohlídali, Kladno skórovalo Schidhabelem až ke konci. „Škoda, že jsme v první třetině, kdy jsme byli lepší, hráli moc komplikovaně přesilovky a nikdo na sebe nevzal střelbu. Ale odehráli jsme to se vztyčenou hlavou a sezonu hodnotím celkově jako velmi dobrou," dodal Petr Tatíček.

Hostující Petr Novák si to Kladna rýpl, prý Slavii nechalo studenou a vlhkou šatnu. „Měli jsme mokré věci a tím nás naštvali, Tak jsme si řekli, že je porazíme a porazili jsme je," řekl si svoje kouč Slavie.

Ve hře naopak zůstal mladší dorost Kladna, ten Slavii vyřadil.