Buldoci oplatili Lvům porážku z prvního utkání a připsali si vítězství 2:0. Poražení však nastoupili v hodně úzké sestavě.„Na to, že jsme hráli prakticky na šest útočníků a pět obránců, jsme podali bojovný a zodpovědný výkon a ten výsledek hovoří za vše. To je v této sestavě potěšující,“ zhodnotil výkon slánský trenér Novotný.

Méně spokojený byl jeho protějšek Eduard Novák „V přípravě sledujeme určité cíle. Především, co se týče složení jednotlivých pětek. Dnes nám nehráli dva dobří hráči – Gardoň a Hlusička a museli jsme tak improvizovat. V každé třetině jsme něco změnili, takže to pro nás bylo především o zkoušení. Nicméně se nám ukázala řada věcí. Především to, že máme obrovské rezervy v koncovce. Nedokázali jsme vstřelit góly, přestože jsme si vypracovali slibné šance a problémy máme i v defenzivě,“ řekl Novák.

Branky: 3. Wolf (Scherzl), 12. Bělka (Babický). Vyloučení: 8:6. Využití: 1:0. Třetiny: 2:0, 0:0, 0:0.

Řisuty: Novák - Mádl, Pešek, Fiala, Spilka, Babický, Banič, Sedláček, Kregl, Bezouška, Wolf, Suchý, Hlavatý, Scherzl, Bělka, Klaus, Lapáček, Kos, Hoffman, Hegenbart, Jůn.

Slaný: Vaňous – Kříž, Málek, Komonický, Aschenbrenner, Petráček - Šelicha, Průcha, Škripko, Jaroš, Hybš, Landa, Kraček, Čermák.

Martin AUGUSTIN