Kladno – Plzeň 5:4
Úvodní třetina byla pro Kladno z říše snů. Hned po úvodním buly sevřelo Plzeň v pásmu a tlačilo tak dlouho, až dostalo puk do branky. Převahu mělo až do konce první části a vytěžilo z ní ještě tři branky. Stačilo k tomu 14 minut. Ve druhém dějství přidaly Západočešky na aktivitě a to jim přineslo ovoce v podobě dvou branek. Po po osmi vteřinách třetí části snížily v oslabení na rozdíl jediné. To ale nebylo vše. Ve 43. minutě Timofijová i vyrovnala, když předtím kladenská Fialová rozezněla tyčku. Výhru na stranu domácích nakonec přece jenom strhla kapitánka Pavelcová. Do konce scházely tři minuty.

Branky: Nováková ml. 2, Pavelcová 2, Kozlerová – Zahálková, Staňková, Dvořáková, Timofijová. Vyloučení: 3:3, využití: 1:1, v oslabení: 0:1. Třetiny: 4:0, 0:2, 1:2.