Zlín – Kladno 4:3 v prodloužení


Skóre duelu dvou vinou zranění notně oslabených týmů (Kladno mělo v zápisu o utkání v kolonce jmen dokonce tři volná místa, tudíž hrálo na tři pětky!) se poprvé měnilo v 9. minutě, kdy domácí Nosek zachytil špatné vyhození a propálil kladenskou dvojku Lva.


Také jeho protějšek – J. Čech není jedničkou svého celku a byl to on, kdo se k radosti Kladenských během minuty smutně ohlédl za dvěma gólovými střelami. Ve 26. minutě ho překonal Pavlas a vzápětí i Kuchler! Z náskoku se hosté těšili sedm minut než je zklamal opět Nosek.


Valaši šli do vedení ještě jednou. Ve 44. minutě skvěle chytajícího Lva překonal M. Čech. Kladno dokázalo kontrovat 48. minutě Divišem. To však byl v základní hrací době poslední zápis do střelecké listiny. Prodloužení se hrálo necelé dvě minuty, když po závaru před Lvem ze čtyř metrů napřáhl zlínský obránce Vosátko a rozesmutnil heroicky bojující hosty, kteří se v utkání museli vypořádat nejen s absencemi marodů, ale i s osobními tresty obránce Ševce a útočníka Kally.


„První dvě třetiny jsme byli lepší, hlavně ve druhé jsme měli víc šancí. Před utkáním bych bod bral, teď ale spokojený nejsem,“ prohlásil po utkání trenér Kladna Zdeněk Müller.