Díky zaváhání prvních Černošic se hráči Žiliny dotáhli na pouhý bod rozdílu, přičemž mají odehráno o utkání méně. Naposledy si druhý celek tabulky pěkně zastřílel, když rozcupoval poslední Dobřichovice osmnácti zásahy.

Zápas kola se hrál na Kladně, kde Lány hostily vedoucí Černošice, které k rozcvičení před utkáním přistoupily příkladně. Zatímco se domácí teprve scházeli, v ochozech stadionu například běhali do schodů.

Už po pěti vteřinách utkání ale měli kliku při neúspěšném brejku Bergmana, posléze ale Lánští stále dotahovali jednobrankovou ztrátu a nakonec vybojovali s velmi silným a bruslařsky výborným sokem cenný bod. „Bodík je dobrý. Podržel nás výtečný Kolísek,“ pochvaloval si kouč Lán František Hamouz, jehož tým dvakrát inkasoval po brejcích.

Důl se nechal doma seřezat Solopisky. Dobře hrál jen prvních deset mnut, které vyhrál 1:0, pak během chvíle třikrát inkasoval a už se vezl.

„Pořád nás sráží zbytečná vyloučení,“ povzdechl si trenér František Dykast, jenž doufá, že jeho tým přece jen utkání vyhraje. Mezi první a druhou třetinou si vyžádal konfrontaci dvou hráčů, kteří jim nastříleli pět branek. Měli podezření, že nastoupili neoprávněně. Případ bude v nejbližších dnech řešit řídící orgán soutěže. Dykast přiznal, že pro konfrontaci byla větší část mužstva, zbytek byl proti a chtěl utkání zvrátit na ledě.