HC Mountfield – HC Geus okna Kladno 3:2

Zápas dopadl podobně jako poslední vzájemné měření sil na jihočeském ledě. Tehdy Kladenští také vedli, dokonce 2:0, ale domácí skóre otočili na 4:2. Tentokrát je poslal do vedení chlapík, o něhož Budějovice nedávno velmi stály, ale nezískaly – Jaroslav Kalla. Se začátkem 15. minuty se po Tenkrátově přiťuknutí po buly dostal kpuku a překonal Turka.

Jestli byli hosté lepší do první pauzy, po ní už vaktivitě ubrali. A tak domácí skóre otočili. Nejprve Orct vyrazil Mertlovu ránu jen ke Gulašovi a ten nebyl nikým pokrytý – 1:1. Minutu a čtvrt před pauzou pak neuhlídali hosté Vaka a jeho práci zúročil přesným závěsem Veselý.

V poslední části mohl srovnat Tenkrát, ale místo toho Jihočeši v závěru zvýšili další dorážkou Brabence. Za chvilku sice Bělohlav korigoval, ale víc Kladno nestihlo.