„Není se čemu divit, že jsem nabídl svou funkci. Když se nevede, musí se něco stát a tohle je jedno z možných řešení. Člověka nejvíce ubíjejí porážky, ale přiznám se, že také tlak fanoušků není příjemný. Oni si však zaplatili a mají právo svůj názor vyjádřit,“ řekl Zdeněk Müller, který dal po poslední prohře se Slavií hokejistům volno a od úterka všichni začali s čistší hlavou.


Na přetřes přišly i změny v sestavě, ty Müller připravuje v poslední době před každým duelem. Každopádně vsadí na návrat Zdeňka Orcta do branky, poprvé v sezoně nasadí také uzdraveného obránce Aleše Pavlase. Sáhl i do první útočné lajny. „S Procházkou a Paterou si zahraje Tomajko, Bělohlav se posune ke Gardoňovi s Čurillou. Do Kallovy řady jsme zatím nezasáhli, hrát totiž bude ještě Petr Tenkrát, i když naposledy." lituje kouč, jenž přiznal, že se změní také kladenské přesilovky.

„Málo jsme v nich skórovali a hodně inkasovali. To chceme změnit, proto začneme početní výhody hrát klasicky se dvěma obránci. V první řadě tak Kallu nahradí Hájek.

Zápas začne dnes v 17.30 hodin.

Více v pátečním Kladenském deníku.