„Dobře jsme začali, dali rychlý gól, a i když domácí v přesilovce vyrovnali, brzy jsme na jejich trefu odpověděli. Bohužel těsně před přestávkou využili dvoujnásobnou přesilovku a to je uklidnilo. Do té doby mi přišli trochu nervózní a toho se dalo lépe využít,“ litoval Horna, který vstřelil první branku Kladna. „Puk mi dost poskakoval a Trvaj hodně vyjel. Nebylo moc času, ale zkusil jsem vypálit nahoru a prošlo to,“ popsal svou trefu.


Ještě v poslední třetině sahali hosté po vyrovnání na 3:3, hlavně při šanci Štěpánka. „V přesilovce se tam k tomu dostal, jenže zase puk trochu skákal a nepřehodil ho přes Trvajův beton. Škoda, pak jsme po chybě obdrželi gól a na obrat už nenašli sílu,“ dodal Horna.


Dnes se Hornovo mužstvo představí nadlouho naposledy před domácím publikem, když hostí Litvínov a poté cestuje čtyřikrát ven. „Už proto je ten zápas hodně těžký a důležitý. Bezpodmínečně v něm musíme bodovat, pokud se chceme udržet v kontaktu s týmy před námi,“ tvrdí Horna.


Dodává, že s Litvínovem sehráli Kladenští v minulosti ofenzivnější zápasy a tak by to mohlo být i dnes. A nesouhlasí s tím, že Chemici předvádějí venku špatný hokej. „Naposledy drželi do poslední minutě nerozhodný výsledek v Liberci, což je známka kvality. Bude to fakt hodně těžké utkání,“ uzavřel juniorský mistr světa z roku 2000.

Celý článek ve středečním Kladenském deníku.