Na jih Moravy, kde už domácí Orli budou hrát skoro o přežití, pojede Kladno hodně oslabeno, tak jako bylo v Budějkách. Opět nenastoupí nemocní Horna s Pavlasem a vypadl také další bek Trončinský, jenž si narazil kostrč a může být víc než týden mimo. V neděli nehrál kvůli zranění krku ani Kuchler. „Ten by jediný mohl nastoupit, uvidíme až ráno při odjezdu. Každopádně zařadíme opět Tomajka,“ hlásá trenér Kladna Zdeněk Müller, podle něhož se ale opora týmu z podzimu po zranění bude teprve do formy dostávat. „V Budějovicích to určitě z jeho strany nebylo ono a dost si stěžoval na únavu. Přece jen nehrál víc než dva měsíce,“ upozorňuje kladenský trenér.

Ten by rád nabídl recept na prolomení znojemského prokletí, ovšem jistě nevypadá. „Máme opravdu dost velkou marodku. Na druhou stranu Znojmo také nemá bůhvíjakou formu a trošku jsem se bál, že zápas v Boleslavi prohraje, což se také stalo. Pro uklidnění bychom každopádně nějaký bod potřebovali. A neradi bychom začali jako v Budějovicích hodně pasivně,“ dodal kladenský kouč.

Dodejme, že ve všech dosavadních vzájemných utkáních v sezoně se radoval domácí celek. Naposledy před týdnem Kladno vyhrálo doma 5:1.

Zápas ve Znojmě začne tradičně v 17.30 hodin.

Jak by vypadala tabulka play-out bez výsledků ze základní části.

1. Kladno 6 3 1 0 2 19:14 11

2. Č. Budějovice 6 3 0 1 2 14:12 10

3. Ml. Boleslav 6 2 1 1 2 14:11 9

4. Znojmo 6 2 0 0 4 11:21 6