V Kladně diváci po čase poznají, že i v létě se platí vstupné. tak jako na ostatních stadionech. Lístek na utkání s prvoligovým celkem bude stát třicet korun.

Trenéři Zdeňěk Müller a Petr Kasík touží po první výhře v přípravném období a touží dobře vykročit do Tipsport Cupu, i proto zvažují nasazení co nejsilnější sestavy. Tedy i duem P+P, které v Pardubicích odpočívalo. „Je to tak, chceme vyhrát. Na druhou stranu však jde hlavně o přípravu a hráči jsou po velkých dávkách v posledních týdnech trochu unavení, takže se rozhodneme o sestavě až ráno,“ řekl kladenský asistent kouče Petr Kasík.

On i Müller Vrchlabí loni občas sledovali, a tak jim netradiční soupeř není tolik neznámý. „Víme, že spoléhají na hodně kvalitní obranu a počítáme, že s ní vyrukují i na nás. My musíme útočit, ovšem ne bezhlavě,“ varuje Kasík.

Z hostujícího celku dobře znají kladenský stadion hlavně útočníci Hubáček s Gengelem. První zde působil na přelomu tisíciletí, druhý tady dokonce vyrůstal stejně jako obránce Štrach, jenž zamířil v létě do Znojma.

Ze známých jmen by za Vrchlabí mohli nastoupit třeba brankář Biegl, či obránci Pácal s Chmelířem.

V Tipspoct Hockey Cupu se Kladno předvede ještě proti pražské Slavii (v Edenu se hraje ve čtvrtek) a poté až v závěru základních skupin v Jihlavě (18. srpna, 18) a doma s Pardubicemi (21. srpna, 17.30).