HC Slavia Praha - HC GEUS OKNA Kladno 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)

Za hosty se dvakrát trefil pouze obránce Ivan Majeský, který by je měl posílit v úvodu soutěže. Nejprve v první třetině odpověděl na vedoucí branku Červenky, když si dobře najel na pas Patery v přesilovce. Jenže Slavia ve druhé části opět skórovala a poté se prosadila ve třetím dějství ve vlastní oslabení. „Tohle by se nám stávat opravdu nemělo,“ kroutil hlavou asistent kladenského kouče Petr Kasík.

Majeský se sice po chvíli trefil příklepem od modré čáry, jenže domácí brzy kontrovali na 4:2, a když Valský nevyužil sólo od červené čáry, výhru už uhájili. „Byl to svižný zápas, to je podstatné, i když je výsledku škoda,“ dodal Petr Kasík, který pochválil i nového muže v brance – Lukáše Cikánka.

Branky: 8. Červenka (Vondrka), 34. Endál (Kadlec), 48. Červenka (Vondrka), 54. Čermák (Endál) - 17. Majeský (Patera, Diviš), 50. Majeský.

Kladno: Cikánek – Toman, Trončinský, Mudroch, Šmach, Dlouhý, Kameš, Majeský, Růžička – Diviš, Patera, M. Procházka – Bílek, Čurilla, Dalecký – Horna, Kalla, Tenkrát – Valský, Frolík, Eberle.