VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý hokej z víkendu

Střední Čechy – Další díl ze svého hokejového maratónu ukrojily i mládežnické soutěže. O další body se hrálo nejen v Extralize mladšího dorostu a žákovských ligách, ale i všech středočeských krajských soutěží.

15.12.2009
SDÍLEJ:

IlustračníFoto:

EXTRALIGA MLADŠÍHO DOROSTU

Skupina Západ
19. kolo:
Chomutov – PZ Kladno 6:3, HC Kladno – Slavia Praha 3:0, Letci Letňany – Písek 3:9, KIarlovy Vary – Ústí n. L. 7:3, Litvínov – Plzeň 3:5.
 1. Plzeň 20 15 2 0  3  120:55  49
 2. Litvínov 20 11 2  0 7   93:81  37
 3. Písek 19 10 2 2  5   82:61  36
 4. Karlovy Vary 20 10 1 4  5   67:55  36
 5. HC Kladno 20 10 0 2  8   75:69  32
 6. Slavia Praha 20  6 4 0 10   65:69  26
 7. Chomutov 20  6 2 3  9   80:96  25
 8. Letňany 19  7 0 1 11   48:74  22
 9. Ústí n. L. 18  4 3 2  9   48:72  20
10. PZ Kladno 18  2 0 2 14   43:89   8

Skupina Střed
19. kolo:
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 0:3, Liberec – Kometa Brno 0:2, Jihlava – Třebíč 4:2, Pardubice – České Budějovice 2:5, Hradec Králové – Sparta Praha 1:2.
 1. Jihlava 20 11 4 2  3  96:71  43
 2. Sparta Praha 18 11 4 0  3  68:42  41
 3. Č. Budějovice 19 11 4 0  4  96:56  41
 4. Liberec 18 12 0 3  3  73:44  39
 5. Kometa Brno 20 12 0 2  6  74:54  38
 6. Hr. Králové 19  7 1 3  8  54:48  26
7. Ml. Boleslav 19  7 1 3  8  69:65  26
 8. Pardubice 20  5 1 0 14  64:93  17
 9. Havl. Brod 18  3 1 1 13  53:73  12
10. Třebíč 19  0 0 2 17  27:128  2

ŽÁKOVSKÁ LIGA
Skupina A
8. a 7. třídy – 17. kolo:
Ústí n. L. – HC Kladno 3:1, 2:1, Kadaň – Litvínov 9:5, Klášterec n. O. – Děčín 3:5, 6:3, Chomutov – Karlovy Vary 3:3, 1:6, Most – Sokolov 7:4, 15:4, Teplice – Litoměřice 3:13 (7. třídy). Dohrávky: Klášterec n. O. – Kadaň 1:6, 4:9, Ústí n. L. – Sokolov 7:0, 6:1, Klášterec n. O. – Teplice 7:4, 9:2
.
8. třídy
1. Ústí n. L. 16 15 0 1 146:32 30
2. Kadaň 17 15 0 2 140:57 30
3. K. Vary 14 11 1 2 90:38 23
4. Litvínov 15 10 0 5 136:58 20
5. HC Kladno 16 9 2 5 70:42 20
6. Chomutov 16 8 2 6 86:72 18
7. Klášterec n. O. 16 8 0 8 96:80 16
8. Most 17 6 0 11 57:91 12
9. Teplice 16 4 1 11 47:96 9
10. Děčín 16 2 1 13 53:123 5
11. Sokolov 17 2 1 14 43:134 5
12. Litoměřice 16 1 2 13 29:170 4

7. třídy
1 K. Vary 14 13 1 0 119:36 27
2. Chomutov 16 13 0 3 138:48 26
3. Ústí n. L. 16 12 2 2 104:43 26
4. Litvínov 16 10 1 5 121:67 21
5. Kadaň 17 10 0 7 85:103 20
6. HC Kladno 17 8 3 6 75:56 19
7. Litoměřice 17 8 1 8 97:83 17
8. Most 17 8 1 8 94:82 17
9. Klášterec n. O. 16 5 0 11 69:119 10
10. Děčín 16 3 0 13 43:96 6
11. Sokolov 17 1 2 14 55:161 4
12. Teplice 17 1 1 15 36:142 3

6. a 5. třídy – 17. kolo: Stadion Litoměřice – Teplice 10:3, 12:2, Sokolov – HC Most 4:8, 1:4, HC Karlovy Vary – HC Chomutov 17:3, 5:5.

6. třídy
1.  Kadaň 15 15 0 0 189:22 30
2. Litvínov 16 13 1 2 184:40 27
3. K. Vary 15 11 1 3 174:61 23
4. Most 17 10 1 6 125:78 21
5. HC Kladno 13 9 0 4 139:46 18
6. Děčín 14 6 2 6 77:58 14
7. Ústí n. L. 16 6 1 9 69:84 13
8. Litoměřice 15 5 1 9 72:111 11
9. Sokolov 17 5 1 11 51:160 11
10. Chomutov 16 3 0 13 46:159 6
11. Klášterec n. O. 15 3 0 12 21:152 6
12. Teplice 15 2 0 13 30:206 4

5. třídy
1. Litvínov 16 16 0 0 206:21 32
2. K. Vary 16 11 2 3 155:67 24
3. Chomutov 16 11 1 4 157:70 23
4. Kadaň 15 11 0 4 131:64 22
5. HC Kladno 14 10 1 3 146:37 21
6. Most 18 10 1 7 104:83 21
7. Ústí n. L. 16 8 2 6 89:70 18
8. Klášterec n. O. 16 7 1 8 71:91 15
9. Litoměřice 16 4 2 10 78:115 10
10. Teplice 16 3 0 13 67:199 6
11. Sokolov 17 1 0 16 27:197 2
12. Děčín 18 0 0 18 26:241 0

Skupina B
8. a 7. třídy – 18. kolo:
Sparta Praha – HC Příbram 12:2, Slavia Praha – PZ Kladno 5:0, 1:2, Veselí n. L. – Jindřichův Hradec 0:4, 2:4, Plzeň – Tábor 8:2, 6:2, České Budějovice – Hvězda Praha 6:2, 4:2, Třemošná – Písek 1:4,4:6. Dohrávky: HC Příbram – Plzeň 3:12, 2:21.

8. třídy
1. Sparta Praha 18 15 1 2 173:43 31
2. Slavia Praha 18 15 1 2 111:22 31
3. Č. Budějovice 17 13 1 3 95:45 27
4. Plzeň 17 12 1 4 148:49 25
5. Písek 17 10 2 5 78:50 22
6. Hvězda Praha 17 9 1 7 85:99 19
7. Tábor 17 8 2 7 99:71 18
8. PZ Kladno 17 4 2 11 58:82 10
9. J. Hradec 16 4 1 11 52:107 9
10. Třemošná 16 2 2 12 33:127 6
11. Veselí n. L. 17 2 0 15 31:144 4
12. Příbram 17 1 0 16 48:172 2

7. třídy
1. Slavia Praha 18 14 1 3 111:53 29
2. Č. Budějovice 17 12 3 2 107:37 27
3. Plzeň 17 12 2 3 117:43 26
4. Sparta Praha 17 11 3 3 94:57 25
5. Tábor 17 8 2 7 61:49 18
6. PZ Kladno 16 8 2 6 66:59 18
7. Hvězda Praha 17 7 3 7 71:58 17
8. Třemošná 16 6 2 8 69:72 14
9. Příbram 17 6 0 11 65:135 12
10. Písek 17 5 0 12 48:79 10
11. J. Hradec 16 2 0 14 48:111 4
12. Veselí n. L. 17 0 2 15 24:128 2

6. a 5. třídy – 18. kolo: HC Příbram – Sparta Praha 1:9, 0:17, PZ Kladno – Slavia Praha 0:6, 1:6, Jindřichův Hradec – Veselí n. L. 13:2, 10:3, Hvězda Praha – České Budějovice 7:3, 2:6, Písek – Třemošná 1:0, 3:8.

6. třídy
1. Plzeň 18 17 0 1 210:39 34
2. Sparta Praha 17 16 0 1 202:23 32
3. J. Hradec 17 15 0 2 138:59 30
4. Tábor 15 11 0 4 80:44 22
5. Č. Budějovice 18 8 1 9 91:93 17
6. Písek 18 7 1 10 62:92 15
7. Slavia Praha 18 6 2 10 65:95 14
8. Veselí n. L. 17 6 0 11 53:111 12
9. Příbram 17 5 1 11 57:134 11
10. Třemošná 18 4 2 12 57:85 10
11. Hvězda Praha 18 4 2 12 49:133 10
12. PZ Kladno 17 0 1 16 21:177 1

5. třídy
1. Sparta Praha 18 18 0 0 195:24 36
2. Plzeň 18 17 0 1 146:40 32
3. Č. Budějovice 18 11 3 4 101:54 25
4. Třemošná 18 11 1 6 85:67 23
5. PZ Kladno 18 8 2 8 108:125 18
6. J. Hradec 17 8 1 8 92:74 17
7. Slavia Praha 18 6 4 8 78:66 16
8. Písek 18 7 1 10 81:114 15
9. Tábor 15 5 2 8 60:61 12
10. Hvězda Praha 18 4 1 13 72:125 9
11. Příbram 17 1 2 14 50:178 4
12. Veselí n. L. 17 1 1 15 41:164 3

Skupina C
8. a 7. třídy – 18. kolo:
Velké Popovice – Mladá Boleslav 2:3, 2:3, Hradec Králové – Krkonoše 6:2, 14:5, Pardubice – Benátky n. J. 8:3, 19:1, Liberec – Kolín 10:2, 3:3, Dvůr Králové /Náchod – Kobra Praha 7:3, 4:5, Jablonec – Letňany odloženo. Dohrávky: Ml. Boleslav – Jablonec 21:1, Kolín – Letňany 2:4, Kobra Praha – Velké Popovice 2:7, Krkonoše – Letňany 2:21, 3:1, Hradec Králové – Kolín 6:4, 6:4, Kobra Praha – Jablonec 5:0 kont., 5:0 kont.

8. třídy
1. Letňany 17 17 0 0 228:29 34
2. Hr. Králové 17 15 1 1 107:46 31
3. Liberec 17 13 0 4 121:46 26
4. Ml. Boleslav 17 10 2 5 104:47 22
5. Pardubice 17 10 2 5 85:52 22
6. Kolín 18 10 1 7 88:68 21
7. V. Popovice 18 7 0 11 65:97 14
8. Kobra Praha 18 7 0 11 61:121 14
9. Benátky n. J. 18 5 1 12 61:97 11
10. Dvůr Králové 18 5 0 13 60:133 10
11. Krkonoše 17 1 1 15 31:138 3
12. Jablonec 16 0 0 16 31:168 0

7. třídy
1. Hr. Králové 17 17 0 0 179:38 34
2. Pardubice 17 15 0 2 173:31 30
3. Ml. Boleslav 17 13 0 4 124:44 26
4. Letňany 17 12 0 5 86:53 24
5. Liberec 17 10 1 6 86:55 21
6. Krkonoše 17 9 1 7 81:98 19
7. Kolín 18 8 1 9 71:79 17
8. Kobra Praha 18 7 2 9 65:99 16
9. V. Popovice 18 3 1 14 45:97 7
10. Dvůr Králové 18 3 1 14 59:115 7
11. Benátky n. J. 18 2 0 16 55:204 4
12. Jablonec 16 1 1 14 35:146 3

6. a 5. třídy – 18. kolo: BK Mladá Boleslav – Slavoj Velké Popovice 4:6, 4:5, SC Kolín – Liberec 10:1, 9:3, HC Benátky n. J. – Pardubice 2:10, 5:13, Krkonoše – Hradec Králové 4:4, 2:4, Kobra Praha – Dvůr Králové/Náchod 7:2, 0:8, Letňay – Jablonec 18:2, 23:0. Dohrávky: Liberec – Hradec Králové 5:8, 1:8, SC Kolín – Jablonec 12:0, 10:1, Slavoj Velké Popovice – Kobra Praha 8:2, 3:4, Hradec Králové – BK Mladdá Boleslav 8:0, 4:7, Liberec – Slavoj Velké Popovice 4:6, 5:3.

6. třídy
1. Letňany 18 15 2 1 167:48 32
2. Hr. Králové 18 15 2 1 133:53 32
3. Krkonoše 18 13 3 2 111:51 29
4. Kolín 18 12 0 6 166:58 24
5. Pardubice 17 11 1 5 132:64 23
6. Ml. Boleslav 18 10 3 5 119:54 23
7. V. Popovice 18 6 2 10 129:131 14
8. Liberec 17 6 1 10 83:87 13
9. Kobra Praha 18 4 1 13 37:150 9
10. Jablonec 18 4 1 13 58:180 9
11. Benátky n. J. 18 3 0 15 62:136 6
12. Dvůr Králové 18 0 0 18 19:204 0

5. třídy
1. Letňany 18 17 0 1 206:26 34
2. Pardubice 17 15 1 1 152:60 31
3. Kolín 18 13 1 4 153:49 30
4. Benátky n. J. 18 12 0 6 111:73 24
5. Hr. Králové 18 11 2 5 119:75 24
6. Dvůr Králové 18  9 1 8  98:83 19
7. Ml. Boleslav 18 8 1 9 119:93 17
8. Liberec 17 5 2 10 88:117 12
9. Krkonoše 18 4 0 14 60:133 10
10. Jablonec 18 4 1 13 63:179 9
11. Kobra Praha 18 3 1 14 63:149 7
12. V. Popovice 18 1 0 17 40:235 2

JUNIOŘI – KRAJSKÁ LIGA
17. kolo:
Sokolov – HC Příbram 6:2, Berounští Medvědi – HK Kralupy 8:1, Stadion Kutná Hora – SK Černošice 1:3, Litoměřice – Louny 0:4.
 1. Sokolov 15 13 0 1 1 116:43 40
2. Mělník 14 9 1 0 4 74:43 29
 3. Příbram 14 7 3 1 3 75:38 28
 4. Litoměřice 13 8 1 1 3 66:44 27
5. Černošice 14 6 0 1 7 45:48 19
 6. Beroun 15 6 0 1 8 42:53 19
 7. Louny 14 5 1 0 8 51:73 17
 8. Kutná Hora 14 3 0 1 10 27:84 10
 9. Kralupy 15 1 0 0 14 42:112 3

DOROST – KRAJSKÁ LIGA
17. kolo:
SK Černošice – Stadion Kutná Hora 6:11, HC Rakovník – Spartak Vlašim 3:6, Junior Mělník – HC Benešov 3:2, Slavoj Velké Popovice – Slavoj Zbraslav 5:5.
1. Mělník 13 8 4 0 1 84:48 32
2. V. Popovice 15 8 2 1 4 83:53 29
3. Kutná Hora 13 9 0 0 4 92:64 27
4. Zbraslav 15 8 1 0 6 98:79 26
5. Černošice 13 7 1 1 4 86:76 24
6. Vlašim 14 6 0 2 6 86:72 20
7. Benešov 13 5 0 2 6 51:53 17
8. Sedlčany 12 2 0 2 8 37:103 8
9. Rakovník 14 0 0 0 14 32:101 0

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ
16. kolo:
Česká Lípa – Podblanicko Benešov 1:10, Slavoj Zbraslav – SK Černošice 2:1, Stadion Kutná Hora – HC Roudnice 7:4, HC Rakovník – HK Kralupy 6:7, Spartak Vlašim – Stadion Nymburk 5:12.
1. Roudnice 13 10 0 0 3 86:54 30
2. Kutná Hora 11 9 1 0 1 96:30 29
3. Kralupy 13 7 3 0 3 87:59 27
4. Vlašim 13 7 0 2 4 98:57 23
5. Nymburk 11 7 1 0 3 76:45 23
6. Beroun 11 6 0 1 4 47:35 19
7. Zbraslav 11 5 0 0 6 40:54 15
8. Benešov 10 3 0 0 7 43:75 9
9. Rakovník 12 2 0 2 8 49:77 8
10. Černošice 11 1 0 0 10 23:76 3
11. Č. Lípa 10 1 0 0 9 16:99 3

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ
16. kolo:
Česká Lípa – Tatran Sedlčany 0:8, Stadion Kutná Hora – HC Roudnice 9:10, HC Rakovník – HK Kralupy 2:9, Spartak Vlašim – Stadion Nymburk 1:12, Berounští Medvědi – Slavoj Zbraslav B 4:5, Slavoj Zbraslav A – SK Černošice odloženo.
1. Nymburk 13 13 0 0 0 97:21 39
2. Vlašim 15 12 0 0 3 126:56 36
3. Sedlčany 14 11 0 0 3 105:43 33
4. Zbraslav B 15 8 3 0 4 92:72 30
5. Poděbrady 14 7 0 1 6 72:60 22
6. Č. Lípa 13 5 2 0 6 73:69 19
7. Beroun 12 5 1 2 4 50:55 19
8. Zbraslav 14 5 0 2 7 70:62 17
9. Kralupy 14 5 1 0 8 61:81 17
10. Kut. Hora 13 4 0 1 8 54:81 13
11. Černošice 14 4 0 0 10 46:64 12
12. Roudnice 13 2 0 1 10 26:127 7
13. Rakovník 14 1 0 0 13 39:120 3

KRAJSKÁ LIGA PŘÍPRAVEK
Skupina A
13. kolo:
BK Mladá Boleslav – HC Benátky n. J. 4:5, SC Kolín – HC Berounští Medvědi 2:6, SK Černošice – PZ Kladno 1:4, JUnior Mělník – HC Příbram odloženo, HK Kralupy – HC Podblanicko Benešov 2:4, Slavoj Velké Popovice – HC Kladno 16:1.
Skupina B
12. kolo:
Stadion Nymburk – Stadion Kutná Hora 3:6, Tatran Sedlčany – Spartak Vlašim 6:3, Letci Letňany – Stadion Poděbrady 1:4.

KRAJSKÁ LIGA MINIHOKEJE
Červení
13. kolo:
SC Kolín – HC Berounští Medvědi 12:5, HC Junior Mělník – HC Příbram odloženo, HK Kralupy – HC Podblanicko Benešov 8:4, Slavo Velké Popovice – HC Kladno 4:15, SK Černošice – PZ Kladno a BK Mladá Boleslav – HC Benátky n. J. nehlášeno.
Modří
13. kolo:
SC Kolín – HC Berounští Medvědi 8:1, HC Junior Mělník – HC Příbram odloženo, HK Kralupy – HC Podblanicko Benešov 12:0, Slavoj Velké Popovice – HC Kladno 0:19, BK Mladá Boleslav – HC Benátky n. J. nehlášeno, SK Černošice – PZ Kladno nehlášeno.

Autor: Vlastimil Dudáček

15.12.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Kladno volejbal cz - SK Volejbal Ústí nad Labem 3:0, Extraliga volejbalu, Kladno, 30. 9. 2017

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Ilustrační foto.

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Vypukne modrobílé peklo?

Kladno – Podruhé si před domácím publikem zahrají volejbalisté Kladna. A nebude to žádný pouťák. Jejich hosty budou v sobotu v 18.00 hodin hráči Karlovarska, jednoho ze spolufavoritů nejvyšší soutěže. 

Na Kladensku zvítězilo u většiny voličů Hnutí ANO 2011

Kladensko /FOTOGALERIE/ -  Lidé z Kladenska a Slánska vyšli už včera do volebních místností, aby využili příležitosti a ovlivnili budoucnost České republiky. Parlamentní volby skončily v sobotu ve 14 hodin. 

Na Trutnov se Švihálkem

Kladno – První čtvrtinu základní části II. ligy zakončí hokejisté Řisut v sobotu domácím zápasem s Trutnovem (18.00). Svěřenci trenérů Martina Procházky a Martina Kašáka po deseti kolech uzavírají tabulku, přičemž vstřelili nejméně branek a nejvíc jich obdrželi!

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení