Nejsledovanější dvacítka má v nominaci dva, ani jeden ale už delší čas v Kladně nehraje. Jiří Sekáč zamířil z Ameriky do Popradu a zkouší štěstí v KHL. Docela úspěšně nedávno nahradil distancovaného Ladislava Nagyho. Druhý útočník David Stach od loňska nastupuje ve Finsku za juniorku Lukko Rauma. A právě ve Finsku se generálka na MS uskuteční. Náhradníkem na akci je borec Alpiqu Kladno Jakub Strnad.

V devatenáctce, jež odehraje turnaj v Karlových Varech, se představí syn někdejšího kladenského obránce a později známého hráčského agenta Antonín Routa. Ten hraje spolu se Stachem ve finském Lukko Rauma. Dalším exkladenským hráčem v nominaci je útočník Jan Hammerbauer, který ale před časem odešel do Chomutova.

Sedmnáctka (týmovým manažerem je Otakar Černý ml.) si zahraje třikrát s Finy a měl by u toho být kladenský útočník Martin Slánský, náhradníkem je David Bunda.

Zástupce má Kladno tak trochu ještě v osmnáctce hrajícího asi na nejlukrativnějším zájezdu do Ameriky. Jejím trenérem je totiž někdejší kladenský bek Jiří Veber, jehož talentovaný syn v dresu Rytířů také nastupuje.