„My ho bereme vážně také, chceme se s fanoušky loučit vítězstvím. Navíc proto Boleslavi, jejíž trenér Šindel prohlašoval, že nás do baráže dostane,“ tvrdí asistent kouče Kladna Petr Kasík.

Přesto Kladenští nepůjdou do utkání v plné síle. Marodí obránce Hájek (angína), jenž podle kuloárních informací ze západu Čech míří do Karlových Varů, a také brankář Kopřiva, jehož nahradí Zdeněk Orct. Tomu v Kladně končí smlouva a v sezoně ještě nevyhrál v extralize jediný zápas. Teď má dobrou možnost a pokud by se loučil s Kladnem nadobro, za své služby by si vítěznou rozlučku každopádně zasluhoval.

„Jinak nasadíme kompletní sestavu. Mladším klukům dáme větší prostor až v neděli v Budějovicích. Ať už jde o Valského, Rudovského nebo talentovaného Melku, jenž zatím pomáhá ve druhé lize Řisutům,“ doplnil Petr Kasík.

Pro kladenskou klubovou kasu by asi bylo lepší, kdyby v utkání v Boleslaví šlo o všechno, stadion by se bezesporu naplnil nejvíc v sezoně. Takhle dorazí asi jen pár stovek nejvěrnějších, kteří svým hráčům věří a chtějí se s nimi důstojně rozloučit. Ovšem vstupné zdarma, to se v Kladně moc nenosí, platit se tedy prý bude i tentokrát. A skalní, kteří zaplatili za bezkrevný a n udný duel proti Znojmu, se trochu hněvají.

David Hájek: Vše jsou zatím jen spekulace
ObránceDavid Hájek hraje v kladenském týmu v elitní první obranné dvojce s TomášemNádašdim, ale jak píšeme výš, podlekuloárních informací by mohl po sezoně zamířit do Energie Karlovy Vary. Tam už před lety působil. Hráč sám má angínu, přesto se k případné změně dresu vyjádřil. "Zatím není nic podepsáno a jedná se o spekulace. Nemůžu k tomu říci nic víc.Sezona ještě neskončila a jednání teprvezačnou," odmítl.
Ovšem nevyvrátil, že bude jednat také s Kladnem. "Určitě mě oslovili, takže i tam jednat budeme," dodal.