Herní systém a propozice budou vydány dle počtu účastníků. Startovné bude jako loni 200 korun, turnaj se odehraje na hřišti Sítná.

Zúčastnit se mohou veškeré kladenské týmy bez ohledu na to, jakou soutěž hrají.

V Kladenském poháru však existuje i jedna zvláštnost – mohou v něm hrát pod jednou hlavičkou dva různé kluby plus čtyři další hráči (registrovaní v jiných týmech nebo hráči neregistrovaní).

Kluby, které mají týmy A a B tým, vystupují jako jeden oddíl. Za neregistrované hráče nese odpovědnost vedoucí příslušného mužstva, jenž je zároveň odpovědný za jeho zdravotní stav a případné ´ostaršení´. Hráč může hrát v Kladenském poháru pouze za jeden klub.

Z důvodu předpokládané horší kvality hřiště se OSHb Kladno rozhodl, že výše platby za pronájem jednoho zápasu bude 200 korun, o které se rozdělí oba týmy stejným dílem. Celkům hrajícím soutěže řízené OSHb Kladno budou pronájmy strženy ze složené zálohy na hřiště, ostatním bude dán pokyn k zaplacení po závěrečném vyúčtování.

Přihlášky na turnaj zasílejte do 20. prosince 2009 na e–mailovou adresu oshb.dk@seznam.cz, případně na telefon Václava Kužela 731 842 720. Uveďte, pod jakou hlavičkou bude klub hrát a případně s jakým jiným týmem se na turnaj spojí.