Převzal tým před sérií těžkých zápasů a dokonce se na chvíli ocitl až na samém chvostu prvoligové tabulky. Pak se však jeho svěřencům začalo dařit. Z rozsáhlého rozhovoru Berounského deníku jsme vyjmuli i pasáže týkající se Kladna.

Jak byste zhodnotil své dosavadní působení v Berouně?
Začátek byl docela těžký. Měli jsme těžký los, bodově jsme byli na chvostu tabulky a dokonce jsme se po úvodních porážkách propadli až na poslední místo. To mužstvo v té chvíli bylo pod dekou a muselo se znovu naučit chtít vyhrávat. Pak jsme ale uhráli několik dobrých zápasů, začali jsme vyhrávat doma, mužstvo získalo sebedůvěru a najednou to začalo fungovat.

Základ týmu je tvořen především hráči Berouna a Sparty. V posledních měsících se tu objevilo i několik kladenských hráčů a jejich přínos je určitě velký, souhlasíte?
Je skvělé, že nám funguje také spolupráce s Kladnem. Musím rád přiznat, že ti hráči nám opravdu pomohli, vyzdvihl bych jak Cikánka, tak Diviše, ale nesmím samozřejmě opomenout ani ty další, kteří zde nastupují. Nicméně ti dva jmenování nám pomohli opravdu hodně.

V brance se vystřídalo už pět brankářů, který z gólmanů Vás nejvíc překvapil?
Samozřejmě nám asi nejvíc pomohl kladenský Cikánek, se kterým jsme udělali opravdu hodně bodů. Nemohu ale opomenout i přínos Petra Přikryla a samozřejmě ani mladíky Fialu s Novotným, kteří sice odchytali málo zápasů, ale vedli si dobře. Všichni splnili naše očekávání, ale nejvíc musím opravdu vyzdvihnout Cikánka.

Opomeňte současné postavení v tabulce a vezměte opravdu reálnou sílu mužstva z vašeho pohledu. Na jaké umístění podle Vás má tento tým?
Když si věříme a plníme taktické pokyny, tak by naše mužstvo mělo určitě uhrát střed tabulky.