Kladno – Most 12:3

Domácí si se slabě hrajícím sokem pohrávali od úvodních minut. Skóre otevřel Čurilla dokonce v oslabení a poté utěšeně narůstalo. Za soupeře nastoupil poprvé D. Růžička, také Kladeňák. A připsal si asistenci.

Nejlépe pálil Petr Tenkrát, autor hattricku, dvakrát se prosadili obránce Ševc a s chutí pálící M. Procházka. Premiérový zásah v kladenském dresu zaznamenal bleskově využitou přesilovkou Slovák Nádašdi.

Branky: 2. Čurilla (Diviš), 4. Ševc (Patera, M. Procházka), 6. Nádašdi (L. Procházka), 16. Tenkrát (Gardoň), 21. Ševc (M. Procházka), 22. Tenkrát (Nedvěd), 37. M. Procházka (Gardoň), 39. Kazatel (Čurilla), 50. Diviš (Kazatel), 51. Štěpánek (Bělohlav, Patera), 54. M. Procházka (Bělohlav, Patera), 59. Tenkrát (Gardoň, Bláha) – 28. Plachý (Koláček, Metlička), 52. Nedrda (Růžička), 57. Metlička (Koláček, Plachý). Rozhodčí: Bolina. Vyloučení: 2:5. Využití: 4:0, oslabení 1:0. Diváků: 200. Třetiny: 4:0, 4:1, 4:2

Kladno: Lev – Hájek, Ševc, Schnábel, Šmach, Trončinský, Štěpánek, L. Procházka, Nádašdi – Bělohlav, Patera, M. Procházka – Tenkrát, Gardoň, Nedvěd – Diviš, Kazatel, Čurilla – Rudovský, Kuchler, Bláha.