HC 2001 Kladno – Plzeň 3:1

Za posílenou Plzeň nastoupily i Knotková s Szelongovou, které ještě v loňské sezoně hájily barvy Kladna. To vyjelo na led v nejmenším možném počtu, tým byl však velmi kompaktní a po úvodním plzeňském tlaku postupně přebral otěže utkání. Na přelomu první a druhé třetiny nevyužily domácí více než minutovou přesilovku pět na tři, přesto získávalo větší převahu. Pak však dostaly výhodu dvojnásobné přesilovky Západočešky a využily ji k otevření skóre. Nováková ovšem během tří minut srovnala.

Kladenská děvčata dále bojovala a čtyři minuty před koncem během pouhých 13 vteřin Melicheriková a Vacková rozhodly o výsledku.

Branky: Nováková (Melicheriková), Melicheriková (Nováková), Vacková (Pavelcová). Střely: 36:27 (11:9, 14:6, 9:12). Vyloučení: 5:10, využití 0:1. Třetiny: 0:0, 1:1, 2:0.