Zrodil se však ještě jeden dvojciferný výsledek. O ten se postarala Hvězda Kladno, která uštědřila béčku Benátek patnáctku.

Nový Knín – HC Kladno 88 5:8
Domácí znovu dokázali, že do krajské soutěže patří. Ani ve čtvrtém kole je nepotkala katastrofální porážka, přesto jim k prvnímu vítězství zase chyběl krůček.
Branky: Havel 2, Z. Sýkora, L. Sýkora, Balajka – Poláček 2, Hanáček, Šíma, Potěšil, Veselý Huml, Skála. Rozhodčí: Novák – Mrázek, Pacovský. Vyloučení: 3:9. Třetiny: 2:2, 3:5, 0:1.

Sp. Příbram – Černošice 8:6
Velmi vyrovnané utkání, rozhodně bylo utkáním kola. Domácí si ovšem neustále drželi těsné vedení, které se hosté snažili dotahovat. To se jim dlouho dařilo, ale v poslední části zápasu se Spartaku podařilo utéci na rozdíl dvou branek.
Branky: Veverka 3, Lorenc, Trč, Drozda, Vrba, Mandík – Bartoš 2, Voska, Urbančík, Veselý, Staněk. Rozhodčí: Lukavský – Větrovský, Kučera. Vyloučení: 5:11. Využití: 4:1. Třetiny: 3:2, 2:2, 3:2.

Hvězda Kladno – Benátky B 15:3
Jasná záležitost domácího celku, který se tak dočkal druhého vítězství v řadě. Tentokrát se stala obětí rezerva ligových Benátek. Domácí už v první třetině zatížili konto soupeře čtyřmi brankami a dali tak jasně najevo, jakým směrem se bude zápas ubírat. To ostatně potvrdili i v dalších dvou třetinách, zatímco hosté se dokázali vždy trefit jen jednou.
Branky: Hegenbart 2, Palivec 2, Havlůj 2, Fiedler 2, Váša 2, Surový, Kopecký, Průcha, Pittner – Bohdan 2, Soukup. Rozhodčí: Hruška – Slaba, Doubner. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:1. Třetiny: 4:1, 5:1, 6:1.

Kutná Hora B – Sedlčany 13:4
Třetí dvojciferné vítězství v řadě, taková je bilance Kutné Hory v posledních třech kolech. Hosté ještě v první třetině, kdy měli sílu, vzdorovali, prohráli ji „jen“ 3:1, ovšem další průběh se hrál jasně podle not Kutné Hory. Nejbohatší na branky byla až poslední třetina, v níž padlo devět branek, z nich tři patřily hostům ze Sedlčan.
Branky: Jelínek 4, T. Paroubek, Čejka, Krištof, Meloun, Vaněk, Zápotočný, Čmejrek, Andrle, Novotný – Náprstek 2, Burián, Černý. Rozhodčí: Dolejší – Plašil, Coubal. Vyloučení: 10:8. Využití: 2:0. Třetiny: 3:1, 4:0, 6:3.

1. Sp. Příbram 4 4 0 0 0  52:16  12
2. Kutná Hora B 4 3 1 0 0  40:14  11
3. HC Kladno 88 4 2 0 1 1  18:22   7
4. Černošice 3 2 0 0 1  18:11   6
5. Hvězda Kladno 4 2 0 0 2  30:34   6
6. Hořovice 3 1 0 0 2  14:15   3
7. Sedlčany 3 0 1 0 2  10:24   2
8. Nový Knín 4 0 0 1 3  18:26   1