Na vsetínském ledě si v probíhající sezoně už Kladenské v této sezoně ukázaly. V utkání o nasazení do play–off vyhrály Na Lapači po nájezdech. „Už tam jsme byly jasně lepší, takže jsme věděly, že na ně máme. Navíc jsme se ještě posílily, proto mě vysoké výhry nepřekvapily,“ prohlásila kapitánka vicemistryň republiky Marcela Pavelcová.

V prvním měření sil začaly góly padat až na konci první třetiny. Vsetínské dostala do vedení v 18. minutě Svobodová, ještě do pauzy ale srovnala J. Fialová. Už na začátku druhé části Kladno inkasovalo podruhé, další průběh však ovládlo a pěti góly zápas rozhodlo. Třemi brankami se blýskly D. Fialová a J. Fialová.

Také v odvetě se první střelecky prosadily hostující hráčky. Na trefu Mazánkové za 26 vteřin zareagovala kapitánka Pavelcová a za dalších 81 vteřin už Kladno vedlo 3:1. Stejně jako v prvním utkání byla v podání domácích nejvýživnější druhá třetina, v níž opět přidaly pět branek.

Za jubilejní desátou měly přislíbeno od trenéra Daniela Paskera (bývalého extraligového soudce) chmelové občerstvení, aby měly do poslední části motivaci. Dlouho ale to nevypadalo, že by po něm lačnily. Až v čase 57:36 zařídila kulatou trefu D. Fialová.

Rozdíly skóre u druhé semifinálově dvojice byly ještě propastnější. Obhájce titulu Slavia rozdrtila Litvínov 14:0 a 15:3.

Kladno - Vsetín 8:3 (1:1, 5:1, 2:1). Branky: J. Fialová 3, D. Fialová 3, Nováková, Padevětová - Svobodová, Jasenská, Mazánková.

Kladno - Vsetín 11:3 (3:1, 5:0, 3:2). Branky: Melicheríková 3, D. Fialová 2, J. Fialová 2, Tomigová 2, Pavelcová 2 - Mazánková 2, Veliká.