K zahajovacím zápasu přijel do Kladna Beroun. Kompletní domácí se dlouho nemohly trefit za záda gólmanky Kutnerové, jež kapitulovala až v 11. minutě po střele Mastné. To bylo v první třetině vše.

Ve druhé Kladno zvýšilo nápor a ve 26. minutě padla nejhezčí branka utkání po rychlé kombinaci mezi Flachsovou, Mastnou a Kuželovou, která dávala do prázdné brány.

Během této akce se berounské hráčky přidaly k padesátce diváků. Do konce druhé části hry padly ještě dvě branky a v závěrečné už domácí dominovaly. Přidaly dalších šest gólů.

O poznání těžší soupeř je čekal v Litvínově, kam jely už bez Jany Fialové, jež odcestovala do školy v Kanadě, v pondělí ji za za velkou louži následovala i Renata Mastná.

Zápas s tradičně těžkým soupeřem začal spoustou promarněných šancí na obou stranách. Pokyn kouče, uhlídat nejlepší hráčku Litvínova Chmelovou, se ne vždy dařilo plnit, přesto neměla klid na svoje kličky.

Do vedení dostala Kladno v 8. minutě loučící se Mastná a utkání pak probíhalo ve stejném duchu až do své poloviny, kdy Chmelová vyrovnala. Hosté pak nedokázaly využít ani dvojnásobnou početní výhodu.

Do třetí části šlo Kladno po menší bouřce v kabině s velkým odhodláním dovést zápas do vítězného konce. Převahu využila Kuželová a poslední změnu skóre obstarala kapitánka Šťastná v přesilové hře.

U domácího týmu nezvládla závěr utkání Millerová, které po úmyslném nastřelení rozhodčího pukem dostala pět minut a do konce utkání.