Stehelčevský klub se na letošní vrchol klubu připravovala dlouho a hodně poctivě. Výsledkem je pestrý program plný nejen fotbal, ale také další zábavy, při níž si užijí i ti, jimž meruna tolik neříká.

Základem je však přece jen fotbal. Už od půl jedenácté dopoledne se postupně představí všechny mládežnické týmy, ve 14 hodin pak přijde zápas Legend SK a ženského Dream Teamu – tedy týmu snů. Stoprocentně se budete bavit, stejně jako v dalším zápase, který bude zlatým hřebem programu.

Nastoupí v něm domácí A mužstvo proti All Stars teamu hvězd (17:00). Všechny duelu doprovodí komentář spíkra Jiřího Svobody a hudební formace Dóóóst dobrý.

Následuje ještě výroční schůze klubu a pak už velká zábava s kapelou Patex (20:00).

O den později, v neděli 26. června, se bude slavit také na trávníku Baníku Libušín. Zdejší klub vznikl už před 110 roky a to je důvod k oslavě. Ráno od 9 hodin tady bude nejprve turnaj přípravek a odpoledne od 15 hodin vyběhnou na hřiště hráči domácího Baníku a extraligoví hokejisté Kladna.

Chybět by neměl ani hvězdný kapitán týmu Tomáš Plekanec, i proto si mnozí nenechají uniknout ani následnou autogramiádu.