Reflex Zlín - IHC Čerti Kladno 12:9 (4:2, 4:3, 2:2, 2:2)

Lonistříbrnýzlínský celek má v kádru stejnějako Kladno řadu hokejistůa začal zápas lépe.Řádil zejména obránce Columbusu Rostislav Klesla, který vstřelil do sítě Jirátka tři branky. Kladno se snažilo, zejména díky Plekancovi (hrál tři zápasy a pokaždé zaznamenal hattrick) dotahovalo, jenže soupeř vždy stihl odskočit a vedení nakonec udržel. "Hráli moc dobře,ale ani my jsme nebyli špatní, jen nám trochu uteklzačátek. A také bylo znát, že hrají na tři, zatímcomy jen na dvě formace. Absencí jsme měli příliš, ale v neděli budeme kompletnější a o postup se ještě porveme," slibuje trenér Vladimír Kameš.

Branky: Klesla a F. Čech 3, A. Pšurný a Fojtík 2, Piluša, Špek - Plekanec 3, Zeman 2, Tenkrát, Petrák, Kameš ml., Jelínek.

Kladno: Jirátko - Kameš ml., Zeman, Tenkrát, Plekanec -Vyskočil, Jelínek, Kalla, Petrák.

IHC Čerti Kladno - Reflex Zlín 4:12 (0:3, 1:1, 1:4, 2:4)

Domácí srazily v úvodu dva rychlé góly z hole Pilušy a do zápasu se stejně jako v sobotu, byť už byli v lepším složení, nedostali. Když navíc soupeř ve třetí části utekl na rozdíl čtyř branek, bylo dokonáno. Hvězdou série byl Rostislav Klesla, který v Kladně vstřelil čtyři branky a celkem jich v sérii stihl sedm. ,,Soupeř byl i tentokrát lepší. Skvěle mu zachytal gólman Štůrala", uvedl domácí trenér Vladimír Kameš.

Branky: Tenkrát, Petrák, Stieler, Frolík - Klesla 4, Piluša 2, Šebek 2, F. Čech 2, Sakrajda, A. Pšurný

Série: 0:2