Mít zmíněné borce v nejlepší formě, nebylo by Kladno na deklu extraligové tabulky, ale u jejího čela. Nicméně i tak se můžete těšit na parádní zážitek. Všichni zmínění jsou totiž pořád ve výborné či dobré formě a hokej zapomenout nemohli. Mimochodem lajna Jágr ´- Plekanec - Tlustý spolu nebude hrát poprvé, zářili vedle sebe už ve výlukové sezoně 2012/13, kdy nasbírali dohromady neuvěřitelných 136 kanadských bodů.

Když už jsme u bodů, tím nejpovolanějším je v Kladně historicky Milan Nový. I jeho se oslava bude týkat, zápas je totiž dodatečným dárkem klubu k jeho sedmdesátinám.

Zápas Poldi vs. Rytíři odehrají nejen zmíněné, ale i další kladenské ikony v neděli 18. prosince od 17:15 na hlavní ploše ČEZ stadionu. "Vstupenky půjdou do prodeje na našem webu během příštího týdne, kdy budou odhaleny i soupisky," říká Lukáš Jůdl, tiskový mluvčí Rytířů.

Zápas bude prvním, který v sezoně odehraje Jaromír Jágr. Zda se ale majitel klubu poté zapojí i do extraligového mužstva, to zatím odhaleno nebylo.

Hrát bude i trenér A-týmu Otakar Vejvoda mladší. Ten však oblékne speciální zlatý dres s Poldi na prsou a bude tak stát na opačné straně. "Body ale v každém případě zůstanou na Kladně. Hrají totiž jen Kladeňáci a není důležité, kdo nakonec vyhraje. Hlavní je, aby se všichni bavili a viděli kladenské ikony zase pohromadě," zve na utkání ligový kanonýr Milan Nový, jenž se postaví na lavičku Poldi a dodatečně oslaví své sedmdesátiny ve velkém stylu.

Tenhle zápas si jednoduše nesmíte nechat ujít!

| Video: Youtube