„Výsledek (s Litvínovem) hodně zamrzí, přesto byla radost zápas sledovat. Chci poděkovat hráčům za nasazení a bojovnost, fanouškům za úžasnou podporu. Na stadionu jsem cítil obrovskou synergii,“ poděkoval Jágr na stránkách klubu jak borcům na ledě, tak fanouškům, kteří vyprodali ČEZ stadion.

„Měl jsem trochu strach, aby diváci po nezdaru v Jihlavě přišli, ale je vidět, že se tu všechno stmeluje. Kladeňáci umí ocenit, když na ledě vidí srdce. Za podporu fanouškům moc děkuji,“ přidal legendární hráč ještě jeden dík speciálně mířený do ochozů.

Je přesvědčen, že mužstvo se prosadí už v nedělním utkání, že baráž přes špatný úvod není ztracená. Koneckonců jsou odehrány jen dva zápasy z dvanácti a vzpomeňte na čtyři roky starou soutěž. Tehdy byla situace Kladna od začátku ještě horší, přesto kdyby vyhrálo třetí vzájemný zápas v Oloouci, kde vedlo 3:0, zřejmě by se zachránilo.

„Já věřím, že proti Karlovým Varům vymažeme nulu v tabulce a získáme první body. Plný dům požene kluky dopředu. Vyzývám Kladeňáky, přijďte nám pomoct,“ prohlásil bojovně Jaromír Jágr, který s hráči opět bude na střídačce.

Nedělní duel proti Západočechům vypukne už v 16 hodin.