Scénář první poloviny utkání psala druhá formace Západočechů. Útok složený z loňských mistrů republiky čtyřmi góly odpověděl na vedoucí branku Kladna, kterou vstřelil v 7. minutě Suk. Nejjednodušší to měli u třetí trefy, kdy si dva nikým nerušení hráči stojící před brankářem Kúdelou v klídku vyměnili kotouč.

Kladenský gólman vydržel v brance do čtvrtého gólu, pak ji přepustil Lejskovi, jenž několika perfektními zákroky držel domácí ve hře.

Snížení na 2:4 přišlo v přesilovce ve 30. minutě, ale ani výraznou převahu v závěrečné části nedokázali Kladenští přetavit v kontaktní gól. Překážkou jim byl jistý brankář Hruška.

Kladno - Karlovy Vary 2:4 (1:2, 1:2, 0:0)
Branky: 7. Suk, 30. Bláha (Melka, Suk) - 13. Závora (Topinka), 18. Topinka (Rohan), 26. Záhora (Topinka), 28. Frk (Topinka). Vyloučení: 5:9, využití 1:0.