Junioři opět padli

Kladno - S nožem na krku hrající junioři KEB Kladno na ledě favorizované Boleslavi vedli 1:0, své šance na postup do play-off však nezvětšili. Po další porážce klesli na devatenácté místo. V sobotu hostí osmou Slavii (13.30).

30.1.2009

Ilustrační foto.Foto:

Skóre otevřel v 10. minutě kladenský Eberle, druhou polovinu utkání ale lépe zvládli domácí.

Do druhé sirény dvěma góly stav otočili a na začátku poslední desetiminutovky přidali další dva, už rozhodující zásahy.

Hosté vylepšili výsledek až v posledních 62 vteřinách, v nichž vstřelili dvě branky. Na případné vyrovnání měli pouze devět vteřin.

Ml. Boleslav - KEB Kladno 4:3 (0:1, 2:0, 2:2).
Branky: 34. Lenc, 37. Kotrba, 52. Krejčík, 53. Kotrba - 10. Eberle, 59. Křepelka, 60. Hrdlička.

Vypukne modrobílé peklo?

Kladno – Podruhé si před domácím publikem zahrají volejbalisté Kladna. A nebude to žádný pouťák. Jejich hosty budou v sobotu v 18.00 hodin hráči Karlovarska, jednoho ze spolufavoritů nejvyšší soutěže.

Je dobojováno. Volební komise nyní sčítají hlasy

Kladensko /FOTOGALERIE/ -  Lidé z Kladenska a Slánska vyšli už včera do volebních místností, aby využili příležitosti a ovlivnili budoucnost České republiky. Parlamentní volby skončily v sobotu ve 14 hodin.

Na Trutnov se Švihálkem

Kladno – První čtvrtinu základní části II. ligy zakončí hokejisté Řisut v sobotu domácím zápasem s Trutnovem (18.00). Svěřenci trenérů Martina Procházky a Martina Kašáka po deseti kolech uzavírají tabulku, přičemž vstřelili nejméně branek a nejvíc jich obdrželi!

AKTUALIZUJEME

OBRAZEM: Volby do poslanecké sněmovny jsou v plném proudu

Kladensko - Volební místnosti otevřely ve 14 hodin. První voliči míří k volebním urnám. Kladenský deník přináší fotoreportáž z jednotlivých okrsků v regionu.