Na play-off nemohou ani pomyslet

Ústí nad Labem - Extraligoví junioři KEBu Kladno se v sobotu prali na ledě Ústí o udržení alespoň teoretické naděje na play-off. Domácím však vyšly dvě přesilovky a právě o dvě branky nakonec vyhráli.

14.2.2009

Ilustrační foto.Foto:

Dobrou formu z turnaje dvacítek si přivezl kladenský Melka, jenž ve druhé třetině první gól hostů připravil Petráčkovi a druhý dal. Kladno tak vedlo 2:0, ale ještě do druhé přestávky bylo srovnáno.

V poslední desetiminutovce vstřelili Ústečtí během necelé minuty další dvě branky. Hosté se však snížením Hoškem postarali a dramatický závěr, v němž domácí v power-play svoji výhru pojistili. Do konce utkání scházela vteřina.

Ústečtí si výhrou zvýšili šanci na play-off, zatímco hosté o vyřazovací boje definitivně přišli. Dokonce byli blízko baráže, které se však vyhnuli. Na kritické 21. místo mají dvě kola před koncem šest bodů a lepší bilanci se Šumperkem, jenž ji momentálně drží.

Ústí n. L. - KEB Kladno 5:3 (0:0, 2:, 3:1). Branky: 31. Humpolíček, 34. Šrámek, 53. Chládek, 54. Holomek, 60. Kentoš - 22. Petráček, 26. Melka, 57. Hošek.

Jiří NAGY

14.2.2009 VSTUP DO DISKUSE

Politická debata lídrů politických stran ve Středočeském kraji organizovaná Deníkem proběhla 4. října ve Všetatech. Andrej Babiš
98

Setkání s politiky voliče ve Všetatech ovlivnilo

Kladno volejbal cz - SK Volejbal Ústí nad Labem 3:0, Extraliga volejbalu, Kladno, 30. 9. 2017

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Kladensko - Nabídka fotbalových zápasů v okrese Kladno.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Vypukne modrobílé peklo?

Kladno – Podruhé si před domácím publikem zahrají volejbalisté Kladna. A nebude to žádný pouťák. Jejich hosty budou v sobotu v 18.00 hodin hráči Karlovarska, jednoho ze spolufavoritů nejvyšší soutěže.

Na Kladensku zvítězilo u většiny voličů Hnutí ANO 2011

Kladensko /FOTOGALERIE/ -  Lidé z Kladenska a Slánska vyšli už včera do volebních místností, aby využili příležitosti a ovlivnili budoucnost České republiky. Parlamentní volby skončily v sobotu ve 14 hodin.