„Už jsem trochu chtěl změnu a preferoval odchod do zahraničí, ale máme pětiměsíčního syna (Jaroslav po tátovi – poz. red.), takže jsme se rozhodli, že tady ještě zůstaneme,“ potvrdil Deníku Kalla a přiznal, že na jeho rozhodování měli vliv také spoluhráči z úspěšného útoku – Tomáš Horna a Martin Frolík. „Dařilo se nám a určitě jsme se o tom bavili. Doufám, že spolu budeme pokračovat,“ říká devětadvacetiletý centr, jenž přivítal nové posily.

„Na Milana Tomana jsem se těšil, hrál jsem s ním ve Spartě i Ústí. Dlouhána (Jan Dlouhý – poz. red.) znám odmalička od nás z Buštěhradu a Petra Mudrocha sice neznám osobně, ale vím, že je výborným hokejistou.“

Kalla také přiznal, že ve vzduchu létala nabídka Karlových Varů. „Řešilo se to už v sezoně, ale jak říkám, preferuji zahraničí nebo Kladno,“ dodal hráč, jehož aktuálně můžete vidět v dresech hokejbalového Buštěhradu nebo inline hokejistů IHC Čerti Kladno.

Za ty nastoupí o víkendu ve čtvrtfinále extraligy proti Brnu (v sobotu v Brně, v neděli od 11 hodin v Kladně na druhé ploše zimního stadionu).