Skuhravý stejně jako brankář Mensator jsou hráči Kladna, avšak mají vyřízené střídavé starty. Zatím nebyl prostor, aby toho využili, ale Rytíři mají teď týdenní pauzu, a tak Energii jejího bývalého (a svého současného) kapitána půjčili. 

Skuhravý zahrál ve třetím útoku Varů výborně a proti vicemistrovi se dokonce trefil do opuštěné klece při závěrečné power-play Třince. 

Hráč na střídavý start málokdy zasahuje do rozhodujících momentů utkání, jenže karlovarští trenéři mají Skuhravého za dlouhé roky vyzkoušeného a nešlapali do prázdna. 

Nyní se Skuhravý opět připojí z týmu Rytířů. „Dohodli jsme se, že týmu vypomůžu v tomto utkání. Co bude dál, už nezáleží na mně,
ale na případné dohodě dalších lidí," řekl po utkání Skuhravý, který se vrací do týmu Středočechů.

Angažování Skuhravého se seběhlo velice narychlo. „Důvodem byl nedostatek centrů. Proto mi zavolali a dohodli se s Kladnem," přidal s tím, že Energii chyběl Tomáš Bulík.

Skuhravý odehrál v dresu Kladna v sobotu duel s Litoměřicemi. V součtu s minulým týdnem to bylo jeho páté utkání v osmi dnech. „Ke konci jsem toho měl plné zuby. To se musím přiznat. Jinak to celkem šlo. Z mého pohledu tento zápas nebyl o tolik rychlejší
než první liga," pokračoval Skuhravý.

Trenér Karel Mlejnek měl na Skuhravého také jen slova chvály: Václava jsem zažil loni a už od rána, když přišel do kabiny, jsem si byl jistý, že pro naše mužstvo bude impulsem. Pokud ho Kladno uvolní na nějaký další zápas, budeme jedině rádi," řekl.

Paradoxně si Skuhravý proti Varům teoreticky může zahrát i na konci ročníku v baráži, což by si asi nepřál, ale do té se doby se ještě může stát cokoliv. Kladno do ní nemusí postoupit a Vary do ní spadnout.