Dva zápasy, plný počet bodů, a tedy výrazné vylepšení dosavadní bilance. Hokejisté Králova Dvora zvládli po sobotní dohrávce okresního derby s Žebrákem i nedělní výjezd do Slaného. Po čtyřech porážkách z předešlých pěti zápasů se tak vrátili k úspěšným výsledkům z úvodu sezony. Pod celkem jedenáct vstřelených gólů se podepsalo osm různých střelců.

Přímý souboj o druhou příčku východní skupiny byl k vidění v Poděbradech. Domácí na rozdíl od předešlých dvou domácích zápasů tentokrát proti Benešovu pouze dotahovali ztrátu z první třetiny. Povedlo se to až dvougólovému Viktoru Martínkovi ve třetí části. V prodloužení už Poděbradští žádný další zisk nepřidali, po necelé půlminutě jej ukončila trefa velezkušeného exligisty Michala Kaňky.

D+D Real Winter Hockey Games 2021 se nakonec neuskuteční ani letos.
Hokej pod širým nebem ve Špindlu nebude ani letos. Akce se odkládá na příští rok

Že hosté odvezli druhý bod po zásluze, potvrzovaly po utkání i hlasy z tábora domácích. „Zápas se nám příliš nepovedl a výsledek je spravedlivý,“ soudil manažer poděbradského klubu David Kubát.

Čtvrtou výhru v řadě, a nejspíš nejcennější, připsaly Černošice. Ve Velkých Popovicích totiž po dvou třetinách a dvou zásazích domácího Kukačky ztráceli. V závěrečné části už ale stříleli pouze hosté, Šalamoun během dvou minut zosnoval gólem a asistencí druhý obrat zápasu, po chvíli jej zpečetil na 3:5 ještě Novák.

Icerink leží jen kousek od stanice metra Skalka.
Putování po zimácích: Icerink nabízí nejmodernější ledové zázemí

Podle vítězů vedla k úspěchu cesta přes týmový a bojovný výkon podpořený brankářem Thumou. Hostům výhru nepřekazil ani (ne)poměr vyloučených 1:9 (vyšší tresty 0:2). V kabině si jako už tradičně užili vítězný rituál v režii Davida Sema.

Zdroj: SK Černošice

Krajská liga

12. kolo
Poděbrady – Benešov 3:4 P (1:3, 1:0, 1:0 – 0:1)

Branky a nahrávky: 8. Martínek (Rindoš), 26. Tuma (Pácal), 48. Martínek (Rindoš) – 8. Sládek (Kaňka), 13. Beran (Kižlin), 18. Polesný (Kohout, Holánek), 61. Kaňka (Beran, Dušek). Vyloučení: 7:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1.

V. Popovice – Černošice 3:5 (0:1, 3:1, 0:3)
Branky a nahrávky: 29. Rejna (Synáč), 31. Kukačka (Mareček, Braniš), 38. Kukačka – 3. Jobek (Hofmeister, Krudenc), 34. Šalamoun (Štíbr, Pulkrab), 47. Šalamoun (Vladyka), 48. Vlček (Šalamoun), 51. Novák (Loskot). Vyloučení: 1:9. Vyšší tresty: 0:2. Využití: 0:1.

Slaný – Králův Dvůr 2:6 (0:2, 0:2, 2:2)
Branky a nahrávky: 51. Pišinger (Kolář, Ujfaluši), 58. Kubinčák (Kolář, Malát) – 5. Piovarči (Šnaidauf, Hamada), 17. Gebhart (Slabý), 27. Slabý, 34. Krásl (Slabý), 42. Piovarči (Brém, Šnaidauf), 46. Pánek (Brém). Vyloučení: 5:9. Využití: 1:0. V oslabení: 0:2.

Utkání Ml. Boleslav B – K. Hora, Žabonosy – Čáslav, Vlašim – Kolín B, Žebrák – Mělník a Kralupy – Rakovník byla odložena.

Dohrávka 11. kola:
Žebrák – Králův Dvůr 3:5 (0:2, 1:2, 2:1)
Branky a nahrávky: 39. Novák (Bakule), 46. Mareš (Stloukal), 57. Jícha – 15. Tuček (Brém, Pánek), 18. Brém (Tuček), 28. Miška (Krásl), 28. Brém (Pánek), 44. Tuček (Slabý, Pánek). Vyloučení: 9:11. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1.

Aktuální tabulka krajské ligy východAktuální tabulka krajské ligy východZdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz

Aktuální tabulka krajské ligy západAktuální tabulka krajské ligy západZdroj: stredocesky.ceskyhokej.cz