V sobotu v poledne nastoupil v in–line hokeji proti Slavii, druhý den hrál za buštěhradské béčko hokejbal a odpoledne vyběhl v dřetovickém dresu k zápasu fotbalové III. třídy. „Kdyby si áčko zápas nepředehrálo ve čtvrtek, tak jsem hrál ještě ještě jedno hokejbalové utkání,“ prohlásil 28letý borec, jenž také v uplynulé sezoně patřil do nejužší špičky kanadského bodování hokejové extraligy.

Nejvíc bodů mu přihrály asistence. Ani v dalších sportech ale není jeho předností střílení branek. „Já góly nedávám spíš přihrávám,“ přiznal. Důkaz? Za Čerty dal Slavii z 23 gólů Kladna jediný.

Když se pokusil porovnat náročnost zmíněných doplňkových sportů, vyšel mu na prvním místě fotbal, kde se nedá průběžně střídat. „Pro mě je ale nejdůležitější, že si po náročném hokejovém tréninku zahraji,“ dodal Kalla a přiznal, že díky in–line hokeji, hokejbalu a fotbalu dokázal během hokejové přestávky shodit deset kilogramů.

Teď mu to přijde vhod. Jen si zkuste nasadit na záda desetikilogramový batoh a proběhnout se s ním. Když ho posléze odložíte, narostou vám křídla.