Rytíři se dlouhý čas pouze připravovali, bez ostrých zápasů prožili ubíjející období. Naopak protivník hrál výborné a těžké zápasy. Je obouchaný, ale plný sebedůvěry, v herním topu.

Veškerá prohlášení odborníků z sezony, že prvoligový tým nemá v baráži naději, jsou mimo mísu. Rytíři nemají podle všeho až tak skvělý kádr, že by si mohli myslet, jak soupeře sfouknou jako špatně hořící svíčku.

Klub Jaromíra Jágra a Tomáše Plekance, veteránů, ale i velkých srdcařů, bude stát proti zlínské nejen týmové, ale i fanouškovské horečce. Také proto Rytíři burcují svoje příznivce, aby se nenechali po nepovedené sezoně zahanbit.

Kladno (v modrém) porazilo v přípravě vysoko Pardubice B. Matěj Beran nasázel hattrick.
Kladno si v generálce s Pardubicemi zastřílelo, Beran se blýskl hattrickem

Do světa vyslali i intro, která má fans pořádně nažhavit. Klip se opírá o některé kladenské symboly, radnici, poldovské komíny, sítenský most, rozdělovské věžáky … a rekonstruovaný zimní stadion.

Kladno je totiž pořád hokejovým městem, byť v posledních deseti letech prožívá možná nejtěžší období.

Zdroj: Youtube

I teď v baráži se za jeho budoucnost budou bít kromě zmíněných legend spíše borci, kteří ve městě nevyrůstali a nemají ke klubu až takový vztah. Dost z nich ale zažilo loňskou bitvu s Jihlavou a má tedy nezaplatitelnou zkušenost.

Snad ji s tentokrát skutečným domácím prostředím využijí, další pád o patro níž by pro Kladno mohl být už zničující.