Rytíři nezískali ve třech barážových duelech ani bod, skóre mají 5:14. To svědčí o lecčems.

Soupeře už aspoň začali přehrávat, v Olomouci byli mírně lepší, ale zdaleka ne tolik, aby nadšeně bojujícího prvoligového soka dostali do úzkých.

Kladno potřebuje impuls, který by snad mohl dát naději. Aktuálně mužstvo určitě nevypadá tak, že vyhraje sedm z devíti zbylých duelů. Přitom nic jiného nepřichází do úvahy.

Impulsem by se možná mohl stát Tomáš Kaberle, který se zranil těsně před startem baráže a zatím nezasáhl do jediného duelu. „Lepší se to, trénuje. Snad to bude tento týden," doufá sportovní manažer Rytířů Martin Vejvoda.

Někteří fanoušci zase navrhují změnu na pozici trenéra. Jiří Čelanský nemá od chvíle, kdy do Kladna přišel, valné výsledky. Ve 21 zápasech základní části získal 15 bodů, zatímco jeho předchůdce Zdeněk Vojta 32 bodů ve 31 zápasech. A hlavně, hra týmu se dlouhodobě nezlepšuje, byť je to i tristním zdravotním stavem opor a tím, že vedení před uzávěrkou přestupů nepřivedlo dostatečné množství posil. Vlastně jen Zagrapana.

„Já o změně trenéra nevím, ale to ještě neznamená, že to tak nemůže být. Víme, že situace je vážná, maximálně jsme si ji zkomplikovali. Ale všichni také víme, oč jde a pokusíme se to zlomit," dodal Martin Vejvoda.